Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Walczak ale on średnio pasuje.Często zamiast spokoju to on wprowadza totalny chaos.
23
@Gwyn Nie masz czego się wstydzić.My tu wszyscy za Jarem
0
@FeloRPS Dla mnie jednak R10.Być może Messi był lepszym piłkarzem ale jednak Roni to smak dziecinstwa.
0
@HansLanda Jakbys budował swój klub to byś wybral Messiego czy Ronaldinho?
0
@HansLanda Messi lepszy technicznie od Ronaldinho?Co rozumiesz pod słowem ,,technika ''?
1
@TheNekro94 Popieram.
1
Prime Ronaldinho>Prime Messi or not ?
0
@Kajtek77 To Drejk się bije
2
@The Game 10 No ten wiek z roku na rok będzie co raz bardziej widoczny.Maszyna nadal w formie ale już zaczyna co raz bardziej widać na niej rdze.
0
@BarcaInfo Kto to jest?
3
@Homeopata8989 No j3bnięcie to on zawsze miał i ma nadal w sumie.Bardzo dobrze ułożona ta prawa stopa.
1
@kerouac Ten z lewej z twarzy podobny do Neymara ale bo mi sie jakos tylko tak wydaje :v
0
@Kajtek77 Ederson.Co mecz puszcza jakąś szmate.Jeszcze ta jego mityczna gra nogami.Nie wiem jakim cudem ,,eksperci'' mówią że to jeden z najlepszych w lidze. what the fuccccck
0
@xVENUMx Nie raz nie dwa nie trzy
1
@Mario96w No kiedys ten freestyle był inny.Nie było cisniecia po pannach itd.Te pancze były takiej bardzie inteligetne i pokminione :d
2
@Coutinho007 Ja akurat tak średnio ale lubialem jego jakby to powiedzieć umiejetnośći.W swoim prime dużo potrafil zrobic z piłką.
1
@Coutinho007 Kiedyś,kiedyś może Di Maryśka.
1
@Mario96w No dwa pasy z rzędu same się nie wygrały.Dobre pancze,fajne flow i mało przerywników.
0
@Mario96w Miał przerwe ale wraca w czerwcu na fajna bitwę.
1
@FeloRPS Nic do nich nie mam ale jednak only Brazil.
2
@Coutinho007 No Brazylijczycy mają to coś.Oczywiśćie nie wszyscy ale większość wydaje się ze jest stworzona do piłki.Nie tylko w piłce bo i np w siatkówce przez wiele,wiele lat dominowali wygrywali.
1
@Coutinho007 Może trzeba wychować swojego Gabriela Jesusa? :v
1
@Coutinho007 Możliwe ale skillowo chłop jest zajebisty jak dla mnie.Jeszcze Brazylijczyk a ja love canarinhos.
7
@Coutinho007 A ja bym chciał Gabrielka z City.Ma wszystko jak dla mnie by być top 9.A mam wrażenie że jeszcze dużo przed nim.
1
Chyba nikt tak nie zjadł Filipa jak wtedy Koro.Kwiat polskich fristajlowców.
1
@Bykunn wiem swirze
1
@Kwiatek67 zdecydowanie Xavi
3
@Bykunn zgaduje że już mu wyprowadziles jedynki na spacer?
0
@Janiama o nim zapomnialem i chyba też bym go wybrał'v
0
@Hiacynk Ronaldo ze swoją motywacja może sobie wykręcić fajny wynik.Takie 110-125