0

@Messibestplayerintheworld Walczak ale on średnio pasuje.Często zamiast spokoju to on wprowadza totalny chaos.

23

@Gwyn Nie masz czego się wstydzić.My tu wszyscy za Jarem

0

@FeloRPS Dla mnie jednak R10.Być może Messi był lepszym piłkarzem ale jednak Roni to smak dziecinstwa.

0

@HansLanda Jakbys budował swój klub to byś wybral Messiego czy Ronaldinho?

0

@HansLanda Messi lepszy technicznie od Ronaldinho?Co rozumiesz pod słowem ,,technika ''?

1

@TheNekro94 Popieram.

1

Prime Ronaldinho>Prime Messi or not ?

0

@Kajtek77 To Drejk się bije

2

@The Game 10 No ten wiek z roku na rok będzie co raz bardziej widoczny.Maszyna nadal w formie ale już zaczyna co raz bardziej widać na niej rdze.

0

@BarcaInfo Kto to jest?

3

@Homeopata8989 No j3bnięcie to on zawsze miał i ma nadal w sumie.Bardzo dobrze ułożona ta prawa stopa.

1

@kerouac Ten z lewej z twarzy podobny do Neymara ale bo mi sie jakos tylko tak wydaje :v

0

@Kajtek77 Ederson.Co mecz puszcza jakąś szmate.Jeszcze ta jego mityczna gra nogami.Nie wiem jakim cudem ,,eksperci'' mówią że to jeden z najlepszych w lidze. what the fuccccck

0

@xVENUMx Nie raz nie dwa nie trzy

1

@Mario96w No kiedys ten freestyle był inny.Nie było cisniecia po pannach itd.Te pancze były takiej bardzie inteligetne i pokminione :d

2

@Coutinho007 Ja akurat tak średnio ale lubialem jego jakby to powiedzieć umiejetnośći.W swoim prime dużo potrafil zrobic z piłką.

1

@Coutinho007 Kiedyś,kiedyś może Di Maryśka.

1

@Mario96w No dwa pasy z rzędu same się nie wygrały.Dobre pancze,fajne flow i mało przerywników.

0

@Mario96w Miał przerwe ale wraca w czerwcu na fajna bitwę.

1

@FeloRPS Nic do nich nie mam ale jednak only Brazil.

2

@Coutinho007 No Brazylijczycy mają to coś.Oczywiśćie nie wszyscy ale większość wydaje się ze jest stworzona do piłki.Nie tylko w piłce bo i np w siatkówce przez wiele,wiele lat dominowali wygrywali.

1

@Coutinho007 Może trzeba wychować swojego Gabriela Jesusa? :v

1

@Coutinho007 Możliwe ale skillowo chłop jest zajebisty jak dla mnie.Jeszcze Brazylijczyk a ja love canarinhos.

7

@Coutinho007 A ja bym chciał Gabrielka z City.Ma wszystko jak dla mnie by być top 9.A mam wrażenie że jeszcze dużo przed nim.

1

Chyba nikt tak nie zjadł Filipa jak wtedy Koro.Kwiat polskich fristajlowców.


1

@Bykunn wiem swirze

1

@Kwiatek67 zdecydowanie Xavi

3

@Bykunn zgaduje że już mu wyprowadziles jedynki na spacer?

0

@Janiama o nim zapomnialem i chyba też bym go wybrał'v

0

@Hiacynk Ronaldo ze swoją motywacja może sobie wykręcić fajny wynik.Takie 110-125

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?