Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@Chakalaka Jak patrze na niego to słabo mi się robi.
3
Dziś Que w hejt parku.
o.o
5
@MesQueUnClub22 Nie ma co robić to wprowadzili hejt park.Odpowiednia decyzja.
0
Brooklyn Nets poświecą każdego zawodnika oprócz Irvinga i Duranta by zdobyc Bradley'ego Beala.
o.o
9
@BarcaInfo Zgaszaony jak pet.Elo Wolski.
5
Boras top 1 w Polszy
0
Ale też trzeba mieć jaja,Pocisk co 5 sekund.
0
Pęknie 100k osób?
1
Ja tam bym chciał by moim mentorem był Najman
0
@damianex10 XDDD mocne
1
@matirix20 w team Borek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
na 100 walk by 60 wygrał pod remizą
2
Uwielbiam ta bezposredniość.Takiego czegos brakowało na yt
0
Ja bym cie nazwał zerem i elo
5
Czekam na szpilke w hejt parku.
0
@MarioVeB! Miałeś kiedyś zerwane więzadła?
1
@MarioVeB! Oby nie
10
Tak szczerze to gdyby nie Pudzian to nikt by nie mówił o Marcinie.Ten słynny wpi3rdol zagwarantował mu ,, karierę''.
0
Ten hejt park to królestwo
0
@FC1899Barca Ibrahimovic
1
@Janiama A to w sumie ciekawy pomysł.
11
Memphis Depay *.* sweet
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92189374_1495178710664256_4053308328275607552_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=mDl91PuSk8cAX_izbNq&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_tp=7&oh=8f3f41e0bc9d8619ed83db43ef9b947f&oe=5EAB8B78
0
@Volk Nawet jakby Nurmie zabrali pas to zaraz odzyska.To gigant w tym UFC.
11
@SeeleyBooth fck you
5
@BarcaInfo Lautaro dobry grajek ale tak naprawde to on dopiero w tym sezonie gra.Werner better.
0
@LuisSalvano Oczywiście ale jest to niepsprawiedliwe dla takiego Realu,Borusi czy Lipska.Inny terminarz mieli i mogły te wyniki całkowicie się ułozyć.
0
@adambądkowski93 A wtedy Maradona :Panie Messi zagraj taki mundial jak ja to wtedy pogadamy :v
1
Tak się zostaje gwiazdą w Polsce wow
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-04-02/polski-messi-wyjasnil-wscieklosc-zony-po-zonglerce-telewizor/?ref=slider
0
@LuisSalvano Zamknać sezon ale bez mistrza.