1

@Bykunn wiem swirze

1

@Kwiatek67 zdecydowanie Xavi

3

@Bykunn zgaduje że już mu wyprowadziles jedynki na spacer?

0

@Janiama o nim zapomnialem i chyba też bym go wybrał'v

0

@Hiacynk Ronaldo ze swoją motywacja może sobie wykręcić fajny wynik.Takie 110-125

1

@SeeleyBooth Thiago i Zidane

0

@Lama20 ciężko powiedzieć ale lepiej mieć tą maskę

9

@Rewolucja123 to pierwsze

0

@Lama20 mhm.......

6

@TheNekro94 za 5 lat już nie będzie ^^ zresztą Giba bez sukcesów klubowych ma być goat?
Leon ma już 17 nagród indywidualnych w wieku 26 lat.

0

Myślicie że jak Wilfredo Leon wygra IO to będzie można go nazwać goat siatkówki?Ma już mnóstwo nagród indywidualnych i klubowych a ma dopiero 26 lat.Samego skilla też nie wiem czy ktoś miał większego w historii niż Wilfredo.

1

@Szicek10 Encore

1

@Hiacynk W Barcelonie pewnie by podawal do najbliższego

0

@HansLanda Zobaczymy czy nie kupuje się ;]

0

@NeroTFP Niby tak ale tylko gdy gra jest jakość u Njr.

0

@TheNekro94 Bardzo smieszne.Może coś wiecej?
Tak myślałem.

0

@kamil9040 Odejśćie Koby'ego.

2

Najlepszy wywiad w historii?


1

@Hushovt ja teraz gram na lanerisie,ale troche mi sie nudzi xD

1

@Hushovt privek easy,niby ma potencjal

2

@Danny Gaucho piękny Brooklyn

0

@BarcaInfo a miał każdy klub kupić Dembele.Tak mówił @Chwytliwy

0

@student97r No ja też trochę ale tego sportu zaczyna brakowac :c

1

@student97r ale by sobie obejrzał jakiś mecz nba.Masakraaa.

1

@Piotr,1985 Wzajemnie i pozdrwiam równiez cieplutko.

0

@Misanthrope No sidzej to legenda dziecinstwa :D

1

@Misanthrope Ja tak samo zarówno w 3 i vice nie miałem 100,Jedynie w sa miałem :v W sumie tez mozna by odswiezyc sobie xd

0

@Kajtek77 No ja tak samo.Dobrze jest sobie odświezyc te stare tytuły.Mimo że jestem klawiaturowiczem i lepiej mi sie gra na klawie to jakos na padzie daje rade :v

1

@Kajtek77 Ta fifa street była i jest boska.Dobrze mi zawsze w nią szlo.Skill był.No a gta to klasyk klasyków :D

0

@Kajtek77 Oj tak.Fajne giereczki były na nie.A jeszcze musze zacząc Batmana i Spider-Mana także bedzie co robić. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?