Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śpita czy nie śpita?
4
@itmustbejoke KFC only
0
@Lord_Vader nie można mieć wszystkiego swirze
1
@l0Messini piękny to był gol Quaresmy.
31
@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie jak się płaci powyżej 100 baniek to ma być pewniak a tymczasem Lautaro po jednym dobrym sezonie.No no no.
0
Na TVN7 zaczął się Harry i insygnia śmierci cz 1 także jak ktoś chce to miłego oglądania.
2
@fart To fakt.Ostatnio mówił że chce tu zakończyć swoją karierę.
1
@student97r Mój ulubiony zawodnik z LAC.Co roku powinien być najlepszym rezerwowym i po cichu licze ze kiedys zdobędzie majstra :v
1
@kerouac zapraszasz mnie misiek ?
1
@student97r Największe oszustwo w NBA.Hah.Lou to klasa sama w sobie.On mógłby być startem w prawie każdym timie i kosić +- 25 mln.
28
@ViscaBarca123 fejm doj3bany
0
@leonidas_29 Ten wywołuje najwieksze emocje.
0
@BarcaInfo A mógł więcej wyciśnąć bo też trochę pieprzył tych sytuacji :v
1
@monek77 Bo dał im mundial przy którym sam sobie go wygrał.
6
@kamilo0066 Jedynie co przemawia na korzyść Samuela to trofea ale od strony indywidualnej jak dla nie ma startu do Ibry.Ibra miał wszystko.Niby wysoki chłop dwa metry prawie a technicznie bog na boisku.
11
@monek77 Na każdej. Ibra to gość który już przez 20 lat istnieje na scenie i strzela bramki do dzisiaj.To top 3 dekady ostatniej wsród napastników.
2
@Konias4318 Ale ogólnie i tak Ibra>Eto'o
3
Ronaldo schowany konkretnie.No ale jak się piłki nie dotyka to tak jest.
2
Villa prawie jak Neymar.
3
Messi ma te prostopadle podania niesamowite.
2
@Kapitan hawk Kurde spóźniłem się bo pospałem trochę ale chociaż druga połowę obejrzę.
1
@Lord_Vader a ja mam Memfisa Depaja i jest fajnie.
2
Bardziej niż Ronaldinho wolałbym w ataku Maradonę
2
@Janiama @Arkon No mefedroniarz miał prawdopodobnie najlepszy mundial w historii ze strony indywidualnej.Chyba się tego nie da przebić.Tak chociaz moj dziadzio mówił.
0
@Janiama Mój dziadek woli Maradone ale Leo tez lubi :v
0
@BarcaInfo Ty to już byś mógł rywalizowac ze swoimi
2
@juliacicha W sumie masz więcej złotych pilek niż nasz byly gwiazdor brazylijski
1
@juliacicha No to 5 do 1 dla Cristiano
5
@Kapitan hawk Naszczęscie to on ma 5 złotych piłek a ona ani jednej
0
W sumie pan Cristiano trochę sie zmienił
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/G4nJfRbMftLxyTkBs6pqNk4nlgkQaIWnQHZCJpgAmdRwgEngbhFXpan3TpHDUwfomGvEB-DrLwezBVFrUnJsU9_075-z30rleFrUgh7XW30JKzoKdkzwHaQfdcXFrN_zHtP5wA