1

@Kajtek77 On po zerwanych może mieć problem z powrotem do formy ale życze mu jak najlepiej bo lubie Memphisa.

0

@DLFCB Bo grali niezle i mieli dużo szczęścia.

7

@BarcaInfo Bo Eden nigdy nie był od strzelania.To gość który minie 3 i dogra.

2

Ale pięknie gra Lipsk.

0

@SergioTomas Bez Sona i Kane'a.

1

@IronSanHybrid a wygra pewnie Tottenham xD

0

Tottenham bez Sona i Kane'a.Moze być ciężko a widzę cały czas kurs na nich rośnie.

0

@Hiacynk Felix wróci na rewanż?

0

Rewanże zapowiadają się bardzo ciekawie.

0

Haaland jest najlepszy na świecie.

8

Haaland co dotknie to brameczka.Co za typ.

5

@Chwytliwy Neymara jeszcze czasem widać że coś próbuje ale Mbappe duch dziś.

2

@KamQiX overy poszły w ... :v

0

Nuda w Dortmundzie.

1

@bixmix do boju za kupony !

0

@Chwytliwy Są faworytem ale może Atleti się zepnie na ten mecz.

0

@HansLanda Oj mordo już nie czepiaj się :v

0

@kerouac to samo. :v

0

@HansLanda To że miał cały tydzien by się przygotować na ten mecz.

0

Coś czuję że Brazol poskłada Borusie.Odpoczywał tydzień także powinien być w pełni sił.

0

@Explode Tak tylko Hazard oprócz tej kontuzji co teraz miał, przez prawie 8 lat ( 8 lat !) opuścił z 15 meczy.Jak nic nie pokazuje?To że nie strzela to nie znaczy że zle gra.Gdy złapał forme Real dużo lepiej wyglądał.

5

@BARCA_FOR_EVER Szybkość,drybling,obunożny,zwinność

3

@Explode Drugi Dembele bo złapał jedną kontuzje?Zreszta piłkarsko Eden to inna półka.

0

@ArdoFCB Siwego

5

@BARCA_FOR_EVER I tak z chęcią bym wymienił Griziego na Edena.

0

@Kengo Wiadomo że Paryż.

1

@kerouac o mój boże byku

2

Brat Pogby :
- Wszyscy wiedzą, że Paul chce opuścić Manchester United. Paul chce grać w Lidze Mistrzów i zdobywać tytuły. Wiemy, że to się nie wydarzy w United.
Piękne okienko transferowe się szykuje.

0

@Hiacynk Ja tak samo.Marco w formie to jest gigant.

3

@Hiacynk Liczę na dobry mecz Neymara i Verrattiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?