- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
2
W ogóle coraz ciekawsze mecze są w NBA. Celtowie - Clippersi, coś pięknego. 141-133 dla gospodarzy. Już sam mecz bez dogrywki był kozacki, a tu jeszcze chłopaki trochę dłużej pograli. W sumie to był mecz 3. drużyn ze swoich konferencji, to chyba poziom nie mógł zawieść. Tatum 39 punktów, 9 zbiórek i 1 asysta, a po stronie gości - 35 punktów, 6 zbiórek i 8 asyst Williamsa. Moim zdaniem koszykarze z Bostonu będą jedną z najgroźniejszych ekip w play-offach, bo awans to dla nich formalność. Co myślisz @zadafcb ? Chyba kibicujesz Celtom? :D
W drugim i ostatnim meczu tej nocy, Pelikany u siebie ulegli Thunder - 118-123. Willamson dla zespołu gospodarzy zdobył 32 punkty, 6 zbiórek i 1 asystę. Po stronie gości - Gallinari z 29 punkami, 2 zbiórkami i asystą. Thunder gra w kratkę, ale myślę, że do play-offów awansują.
Teraz tylko czekać na 03:00. Team World - Team USA.
0
@Hiacynk Okc na bank ma po.Jedynie niedźwiadki są niepewne ale pewnie też wejdą.
0
@Encore Nadal się łudzę, że moje Chicago awansuje do p-o, ale to będzie bardzo ciężkie. Ech. 6 ostatnich meczów - 6 porażek. :(
0
@Hiacynk Chicago jest i tak zadowolone bo hajs się zgadza a koszulki Jordana do dziś się sprzedają xd
0
@Encore Ja tam nie jestem zadowolony. :D Ciekawią mnie Kozły w p-o, bo w rundzie zasadniczej genialnie grają. Antetokounmpo może naprawdę ich daleko zaprowadzić.
0
@Hiacynk na wschodzie ciężko komukolwiek będzie ich powstrzymać.
0
@Hiacynk Jeśli Tatum będzie tak grał i wszyscy będą zdrowi to "Sky is the limit" ♥