La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

konto usunięte

4

Bardzo ciekawy artykuł na temat "3" w NBA. @student97r i @Encore już pewnie widzieli.
http://probasket.pl/analiza-rzuty-za-3-w-nba-gdzie-lezy-granica/

konto usunięte

1

@Kajtek77 Czytałem wczoraj. :)

konto usunięte

1

@student97r A ja wczoraj (znaczy dzisiaj) oglądałem mecz Miami. Dużo rzutów za 3, mało gry podkoszowej.

konto usunięte

1

@Kajtek77 Ja włączyłem mecz 76ers - Nets. :) Rzuty zza łuku mają swoich zwolenników i przeciwników. Nie mam nic przeciwko rzutom za 3, ale nie w każdej akcji niezależnie od pozycji.

konto usunięte

0

@student97r Od niedawna oglądam sobie jakieś mecze NBA, i muszę przyznać, że sprowadziło mnie to na ziemię. Żadne skróty nie oddadzą tego, jak naprawdę wygląda spotkanie na parkiecie. Trójeczki, które oglądamy w skrótach to efekt miliardów prób rzutu, nieraz żenujących (nie pod względem technicznym a raczej sposobu rozegrania akcji).

konto usunięte

1

@Kajtek77 Wielu ludzi lubi taki styl, każdy ma do tego prawo. Mi się takie mecze nie podobają, ale NBA idzie w tym kierunku. Kolega @Encore jest chyba fanem takiej gry. Ładnie się różnimy w tej kwestii, ale nie ma co się sprzeczać. :)

konto usunięte

1

@student97r Ja lubię trójki w wykonaniu Stepha i Klaya :)
Jeśli chodzi o grę pod koszem to w Europie jej nie brakuje. Być może ze względu na mniejsze wyszkolenie techniczne od kolegów zza oceanu.

konto usunięte

1

@Kajtek77 Mnie Steph zniechęcił w momencie gdy ładował trójki w finałach z Cavaliers. :D Irytowało strasznie jako fana Cavs. ;) Nie wiem jak wygląda koszykówka w Europie, bo jej nie śledzę. :)

konto usunięte

1

@student97r Dzisiaj jest Euroliga to może coś obejrzę. Na pewno rozgrywki tutaj są bardziej "fizyczne" od tych z USA.

0

@Kajtek77 @Kajtek77 Dla mnie wprowadzenie tych trójek to nowa meta w koszykówce.Warriors to wprowadzili a Rakiety to rozwinęli.Zresztą chyba wszyscy zrozumieli że granie trójkami jest najbardziej opłacalne.Teraz wszyscy musza potrafić rzucic za 3.A najbardziej jest ceniony zawodnik który gra dobrze w obronie i ma rzut za 3.

konto usunięte

1

@Encore Może się okazać, że za jakiś czas przesuną linię jeszcze dalej, żeby było trudniej. :) Zgadzam się, granie trójkami jest bardzo opłacalne i zespoły z tego korzystają.

0

@student97r fajny pomysł ;d

konto usunięte

0

@Encore Jeśli liga chciałaby odejść od tak częstych rzutów, to na pewno byłoby utrudnienie. :) Ale z drugiej strony Harden czy Curry na pewno by próbowali. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?