2

Big Rom z kolejną bramką.
22 mecze w sezonie-15 bramek i 3 asysty.
Odbudował się chłop.

0

@Hiacynk Bo on ma problemy często techniczne ale ma wiele zalet.

1

@student97r turniej chyba zamiast wekendu gwiazd ale lipny pomysł jak dla mnie.Dodatkowe zmęczenie a trzeba by się pewnie spinać.Sam brodacz nie popiera tego pomysłu :v

0

@Artsss na środku ale wole basket

2

@IronSanHybrid Bo tak ustawia liga.Już są pomysły by skrócić i żeby to było 78 lub 77 do rozegrania a nie 82

0

@Chaoss no tak oglądam trochę to i trochę skoki

0

Ale kapitalny mecz między Francją a Bułgaria.

8

Ibra chyba zaraz go strzeli z liścia xD.

0

@damianex10 Tam lubią strzelać.
Atalanta Parma 5:0
Atalanta Udinese 7:1
Atalanta Sassuolo 4:1

10

Ronaldo traci 6 bramek do Immobile.W sumie to może jeszcze powalczyć o króla strzelców.

6

Atalanta co się bawi z Parmą 5:0.

1

Ten Suso to jakiś Crack

0

Donnarumma spokojnie by dał radę w lepszym klubie.Ciekawe ile będzie jeszcze siedział w Milanie.

1

@Barwindg Mógł trochę lepszy sobie klub wybrać ale może coś podbuduje ten Milan

1

@Mns21 Na papierze skład mają świetny.Grają tez póki co lepiej niż to było z Irvingiem.Play offy zweryfikują ale finał konferencji czemu nie?Jeśli będą mieli cały skład do dyspozycji i zdrowy to mogą powalczyć z Fila i Millwauke.

0

@Thierry_Henry Ta i tak pewnie przyjdzie do Barcelony i z 1 nie wyjdzie.

5

James Harden został najlepszym strzelcem dekady w NBA.Zdobył on 19,578 punktów.Jest również jedynym zawodnikiem w historii NBA który wykręcił tripple double na poziomie 60 pkt 11 zbiórek i 10 asyst.

0

@Lord_Vader Też bym stawiał na Clippers ale to Lakers mają LBJ.

0

@Hiacynk Dziś nic bo jakoś średnio ciekawe a i spać się chce powoli :f

0

@Hiacynk też tak czasem mam

1

@Messibestplayerintheworld A ja wyczuwam ciężkie 1:0 dla Barcy lub Atleti.

1

@student97r Na równi.Nie zdradzam jednego z drugim :D

1

@fart A no tak....James.. :D

1

@student97r Skład na mistrza co tu dużo mówić + 2 super starów i Patricka Beverley'a który wkurza całą ligę xD

1

@student97r Jest niesamowity.Szczerze to chyba i w tym roku ma duże szanse na to chociaż Dennis z OKC może to utrudnić :D

6

@barcelonaLM Dokładnie.Mówić to sobie mogą.

0

@Kajtek77 Wybacz że nie odpisałem ale spałem :v

0

@oonter Ale George w każdym meczu gra swoje.To prawdziwy super star.

3

Najlepszy rezerwowy ostatnich lat ? -Lou Williams
@student97r @fart @zadafcb

2

Fajnie widzieć George'a w takiej formie.Pamiętam jak miał tą ciężka kontuzje i wielu myślało że już nie wróci na salony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?