Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Big Rom z kolejną bramką.
22 mecze w sezonie-15 bramek i 3 asysty.
Odbudował się chłop.
0
@Hiacynk Bo on ma problemy często techniczne ale ma wiele zalet.
1
@student97r turniej chyba zamiast wekendu gwiazd ale lipny pomysł jak dla mnie.Dodatkowe zmęczenie a trzeba by się pewnie spinać.Sam brodacz nie popiera tego pomysłu :v
0
@Artsss na środku ale wole basket
2
@IronSanHybrid Bo tak ustawia liga.Już są pomysły by skrócić i żeby to było 78 lub 77 do rozegrania a nie 82
0
@Chaoss no tak oglądam trochę to i trochę skoki
0
Ale kapitalny mecz między Francją a Bułgaria.
8
Ibra chyba zaraz go strzeli z liścia xD.
0
@damianex10 Tam lubią strzelać.
Atalanta Parma 5:0
Atalanta Udinese 7:1
Atalanta Sassuolo 4:1
10
Ronaldo traci 6 bramek do Immobile.W sumie to może jeszcze powalczyć o króla strzelców.
6
Atalanta co się bawi z Parmą 5:0.
1
Ten Suso to jakiś Crack
0
Donnarumma spokojnie by dał radę w lepszym klubie.Ciekawe ile będzie jeszcze siedział w Milanie.
1
@Barwindg Mógł trochę lepszy sobie klub wybrać ale może coś podbuduje ten Milan
1
@Mns21 Na papierze skład mają świetny.Grają tez póki co lepiej niż to było z Irvingiem.Play offy zweryfikują ale finał konferencji czemu nie?Jeśli będą mieli cały skład do dyspozycji i zdrowy to mogą powalczyć z Fila i Millwauke.
0
@Thierry_Henry Ta i tak pewnie przyjdzie do Barcelony i z 1 nie wyjdzie.
5
James Harden został najlepszym strzelcem dekady w NBA.Zdobył on 19,578 punktów.Jest również jedynym zawodnikiem w historii NBA który wykręcił tripple double na poziomie 60 pkt 11 zbiórek i 10 asyst.
0
@Lord_Vader Też bym stawiał na Clippers ale to Lakers mają LBJ.
0
@Hiacynk Dziś nic bo jakoś średnio ciekawe a i spać się chce powoli :f
0
@Hiacynk też tak czasem mam
1
@Messibestplayerintheworld A ja wyczuwam ciężkie 1:0 dla Barcy lub Atleti.
1
@student97r Na równi.Nie zdradzam jednego z drugim :D
1
@fart A no tak....James.. :D
1
@student97r Skład na mistrza co tu dużo mówić + 2 super starów i Patricka Beverley'a który wkurza całą ligę xD
1
@student97r Jest niesamowity.Szczerze to chyba i w tym roku ma duże szanse na to chociaż Dennis z OKC może to utrudnić :D
6
@barcelonaLM Dokładnie.Mówić to sobie mogą.
0
@Kajtek77 Wybacz że nie odpisałem ale spałem :v
0
@oonter Ale George w każdym meczu gra swoje.To prawdziwy super star.
3
Najlepszy rezerwowy ostatnich lat ? -Lou Williams
@student97r @fart @zadafcb
2
Fajnie widzieć George'a w takiej formie.Pamiętam jak miał tą ciężka kontuzje i wielu myślało że już nie wróci na salony.