Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świry komputerowe...przymierzam się do kupna nowego kompa (nie znam się za dobrze na tych ramach,procesorach itd) i znalazłem coś takiego.Głównie kompa pod giereczki.Ma ten prawo bytu?Dobre ma parametry itd patrząc na tą cene?
https://www.x-kom.pl/p/494722-desktop-shiru-7200-i5-9400f-16gb-2401tb-w10x-gtx1060.html
0
@xVENUMx i tak raczej bez szans z Millwauke.
0
@michal26 No ja oglądam go od kiedy go zobaczyłem w Cavs. 1 numer draftu z 2011 .Niesamowity chłop.
2
@Adamski69 Jest jaki jest ale porusza się niesamowicie.Jakby stworzony do tej gry.
1
@student97r Nie wiem czy to było w tych PO ale Kyrie to był pierwszy zawodnik który zdobył 40pkt na 70% od czasów Wilta Chamberleina.
1
Najlepszy technik w NBA w ostatniej dekadzie?
@student97r
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@itmustbejoke Kozak bo był Xavi i Iniesta
hue hue
1
@PieN za darmo czemu nie ale zablokował by młodych którzy i tak mają mało szans na granie.
8
@Filip_10 Tak to jest że nie docenia się tego co ma dopóki coś się nie spi3rdoli już konkretnie.
6
@Hiacynk Tu jest to samo gdy Barcelona przegra mecz.
3
@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.
0
@Hiacynk Jakby Luiz i Sokratis tak w każdym meczu grali to o panie...dzisiaj klasa.
3
@Chwytliwy Ale on dziś niezle wyglądał.Przynajmniej dla mnie
1
@KapiFCB a ja s1mpla na cache'u.
1
@Chwytliwy Ale i Matic wolny jak wóz z węglem.Wszystko robi wolno,wolno i jeszcze raz wolno.
24
@Odesseiron Pogba wyląduje w końcu w PSG.Tam jest idealne środowisko dla niego.
23
Jakby Arsenal nie sfrajerzył meczu z Chelsea to by mieli już 30 pkt i tylko 3 pkt straty do top 4 :]
0
@Hushovt Arsenal będzie w top 4 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Kibic Arsenalu?
4
Zupełnie inny Arsenal.
2:0
1
@Hushovt A ja tam liczę na więcej bramek.
3
@dammar91 No bo to jego najlepszy mecz.Cały sezon grał padake.
1
Ale Laca pięknie objechał Maguire'a.Szkoda że nie strzelił.
1
@Chwytliwy Bez Pogby i z Lingardem nie ma szans.
0
@kkbarca No to chyba że tak.Szkoda.
0
@Gaucho Ole mówił że będzie grał a tymczasem go nie ma.Ciężko będzie to wygrać z Maticiem i Lingardem w składzie.Max remis.
0
@Gaucho Znowu bez Pogby...wygląda to nieciekawie.
0
@Gaucho Już w Dortmundzie był świetny a potem transfer do City i w 2016 zerwane krzyżowe :/