La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

konto usunięte

6

Efekt nowej miotły zadziałał w WHU. Odsuwając na bok kwestie psychologiczne, niewątpliwie piłkarze grają często na zwolnienie danego trenera. Nikt przecież nie wmówi, że przychodzi nowy-stary Moyes i w dwa dni uczy drużynę zwyciężać takim stylem.

Jest to stan chwilowy i pozorny, a pierwsze niezadowolenie oraz
kwestionowanie trenera zacznie się wraz z pierwszym solidnym potknięciem. Nie bardzo mi się podoba taka praktyka w futbolu.

Moyes już był. Kadra od tamtego czasu za wiele się nie zmieniła. WHU mają potencjał kadrowy na top 7, ale z takim zarządzaniem klubu będą rok w rok bić się o utrzymanie.

3

@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.

konto usunięte

1

@kerouac

Lubisz WHU mój Ty drogi @kerouacu?

konto usunięte

1

@kerouac Najlepiej pod względem zmiany Coacha wygląda Chelsea, United wciąż chwiejne, a także w podobnym przypadku odchodził mou jak Pellegrini z West Hamu, w ekipie Franka widać brak zgrzytu mimo potkniec oraz widać zespół, ja liczę na Artete, bo to może być nasz przyszły kiedyś trener jeśli będzie mu się wieść w ekipie kanonierow.

A co do polityki, a nie to taka polityka raczej się nie uda, jedno gorsze potknięcie i zespół złamie się szybko, tak to zawsze wygląda, zobaczymy jak będzie Everton teraz wyglądać.

konto usunięte

1

@Odesseiron Nom, jedna z ulubionych ekip na wyspach obok wilków, Newcastle i Totkow. :)

konto usunięte

0

@kerouac Ale to przez Hooligans?

konto usunięte

2

@Odesseiron Myślę, że tak + historia klubu, kibice itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?