2

Fajnie widzieć George'a w takiej formie.Pamiętam jak miał tą ciężka kontuzje i wielu myślało że już nie wróci na salony.

1

@Ratamahatta W końcu naucze się gotować

2

@Majkel34 Nie bo nie jest opłacalna obecnie dla nikogo.

10

Asysty w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach :
De Jong+Rakitić+Arthur+Busi+Vidal=11 asyst
De Bruyne=14 asyst
Kiedy Barcelona miała MSN to pomocnicy nie musieli mieć kosmicznych liczb bo napad sam robił całą robotę ale przyszły takie czasy że przydałby się większy wkład ofensywny od naszej drugiej lini.Bramek też za dużo nie strzelają oprócz Vidala.A nawet jeśli nie mają tych liczb to żeby robili przewagę i kreowali więcej sytuacji to jak to robił m.in Iniesta.
Wgl mam wrażenie że nasza druga linia gra tak by byle niczego nie spi3rdolić a to chyba nie o to chodzi.

0

@NeroTFP Chociaż mają trochę lipe bo nie wygrali nawet 1 seta a to może decydować.

0

Kurs na Liverpool dziś około 3.0
Jakieś kontuzje mają ?Chyba nie odpuszczają pucharu Anglii.

1

@adi7adi8 W sumie lepiej żeby był N'gapeth xD

0

@NeroTFP i grają bez Boyer'a

0

@FafitFCB z tego co mówił to fatalnie

1

To wyciąganie wniosków to już klasyk w sumie.

0

@barcelonaLM No prawda jest taka że gdyby nie czerwo de Jonga to by mecz był wygrany na luzie.

1

Franek popsuł mecz trochę.Eh.

11

Zmarzlik sportowcem roku !

0

I tak powinien wcześniej zejść. :v

0

@Hiacynk Zawodnik którzy potrafi zrobić wszystko i wszystko spartolić.Ale chyba za to go kibice kochają.Wyjątkowy zawodnik.

0

Vidal w tym sezonie w lidze =500minut=6 bramek
waw

1

Easy comeback 2:1 @Hiacynk

7

@Nazio87 nie zrozumiesz :v

0

@Hiacynk Dasz rade ^^

0

1:1.
Comeback nadchodzi..

0

@Hiacynk Musimy to zaakcpetować i żyć z tym.

0

@Hiacynk Będzie 2:1.

0

@Fake69 Na tym poziomie piłkarze nie wiedzą co mają grac?

0

Wiem że Valverde jest zły i wgl ale czemu nie ma krytyki 11 bohaterów na boisku?Gdzie jest Pan Griezmann,Gdzie jest Pan Rakitic i reszta.

0

Trener jest jaki jest ale piłkarze którzy dzisiaj wyszli na boisko grają taką padakę że szok.Klepu,klepu i nic z tego nie ma.Jeden celny strzał na połowę i tak w kółko.

1

@Batys Już zrobił.

0

Espanyol w tym sezonie wygrał 3 mecze z 19 i stracił 34 bramki.Szczerze wątpie żeby coś dziś zrobili ale kto wie.

0

Szczerze to dziwiłem się dlaczego tak wszyscy byli zadowoleni po wylosowaniu Napoli.

3

Ale upokorzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?