1

@student97r Nie wiem czy to było w tych PO ale Kyrie to był pierwszy zawodnik który zdobył 40pkt na 70% od czasów Wilta Chamberleina.

1

Najlepszy technik w NBA w ostatniej dekadzie?


@student97r

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@itmustbejoke Kozak bo był Xavi i Iniesta
hue hue

1

@PieN za darmo czemu nie ale zablokował by młodych którzy i tak mają mało szans na granie.

8

@Filip_10 Tak to jest że nie docenia się tego co ma dopóki coś się nie spi3rdoli już konkretnie.

6

@Hiacynk Tu jest to samo gdy Barcelona przegra mecz.

3

@kerouac West Ham co rok oczekiwania duże a padaka grana jak zawsze.

0

@Hiacynk Jakby Luiz i Sokratis tak w każdym meczu grali to o panie...dzisiaj klasa.

3

@Chwytliwy Ale on dziś niezle wyglądał.Przynajmniej dla mnie

1

@KapiFCB a ja s1mpla na cache'u.

1

@Chwytliwy Ale i Matic wolny jak wóz z węglem.Wszystko robi wolno,wolno i jeszcze raz wolno.

24

@Odesseiron Pogba wyląduje w końcu w PSG.Tam jest idealne środowisko dla niego.

23

Jakby Arsenal nie sfrajerzył meczu z Chelsea to by mieli już 30 pkt i tylko 3 pkt straty do top 4 :]

0

@Hushovt Arsenal będzie w top 4 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Kibic Arsenalu?

4

Zupełnie inny Arsenal.
2:0

1

@Hushovt A ja tam liczę na więcej bramek.

3

@dammar91 No bo to jego najlepszy mecz.Cały sezon grał padake.

1

Ale Laca pięknie objechał Maguire'a.Szkoda że nie strzelił.

1

@Chwytliwy Bez Pogby i z Lingardem nie ma szans.

0

@kkbarca No to chyba że tak.Szkoda.

0

@Gaucho Ole mówił że będzie grał a tymczasem go nie ma.Ciężko będzie to wygrać z Maticiem i Lingardem w składzie.Max remis.

0

@Gaucho Znowu bez Pogby...wygląda to nieciekawie.

0

@Gaucho Już w Dortmundzie był świetny a potem transfer do City i w 2016 zerwane krzyżowe :/

0

@Gaucho Dużo kontuzji miał.Może bez tego by trochę więcej osiągnął.

0

@kkbarca Obecnie jajeczka z majonezem i szczypiorkiem.

1

@Hiacynk Wszyscy czekają na potężny Manchester o 21.

7

Messi 2005/2006 - 8 goli i 4 asysty
Ronaldo 2003/2004 - 6 goli 7 asyst
Greenwood 2019/2020 - 8 goli i 3 asysty (ma jeszcze drugą połowe sezonu)

Ale pięknie się rozwija ten chłopak z Manchesteru.Ciekawe w sumie co będzie z nim za 3-4 lata.A ogólnie licząc statystyki z tych młodszych roczników+seniorów Mason strzelił 52 bramki i zaliczył 15 asyst.Ma 18 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?