Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Avada Kedavra No Zidane akurat kontrole nad piłką to miał wybitną :]
2
@Avada Kedavra Nie powiedziałbym ale każdy ma swoje zdanie ^^
0
@puyol_presidend5 To już chyba lepiej było wrzucic United z Burley zamiast Live.
11
@MarioVeB! Dosyć odważne słowa że Iniesta i Pirlo zjadali Zizou.
0
Potężny Jose wraca.
6
@itmustbejoke Nie lubisz ich bo wklepali Barcelone w ziemie ?
0
@bixmix United z handi dzis pewniaczek
0
@Hushovt o czym to?
0
W sumie prawie jak all star game :V
0
@bartniczek7 Mogą oddawać ale JH13 jest obecnie wyjątkowy w NBA.
0
@student97r Chyba że brodacz będzie w mega formie chociaż to może nawet nie wystarczyć.
0
@Gieswu Gra bez głowy ale też kreuje innym świetne pozycje rzutowe.Do niego się po prostu trzeba przyzwyczaić że czasem odj3bie coś niepotrzebnego i na czym cierpi cały zespół.
0
@student97r Rakiety mam wrażenie ze co rok są blisko ale czegoś brakuje.Chyba mieli już swoją szanse gdy wypadł Paul :/
0
@Pablopicasso27 Skupieni czy nie to takie mecze powinni wygrywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r I rzuca dalej.Mecz by potrwał trochę to by jakiś rekord pobił.
0
@student97r Nie wiem ale chyba 0/8 za 3
2
@podborski Kontuzje,kontuzje i jeszcze raz kontuzje+odejście Duranta.Za rok znowu będą topem w NBA
2
@student97r Westbrook niby najwięcej pkt a mam wrażenie że spartolił mecz.
0
@GilManzano też mi się tak wydaje :)
0
@JimMorrisonFCB Oczywiście bo już za godzinę derby LA :d
0
@student97r Niech robi te szalone penetracje i rzuty z pół dystansu a do trójek powinien mieć zakaz.
0
@student97r to już klasyk.A te jego trójki to jakiś dramat
0
@Pablopicasso27 Oni potrzebują zdrowego Klaya,Stepha i w dobrej formie Draymonda+solidnych zmienników i spokojnie mogą walczyć o mistrza.
0
@Pablopicasso27 Za rok znowu będą top 3 na zachodzie.Wrócą wszyscy po kontuzjach i trejdy jakieś zrobią pewnie jeszcze.
0
@Faun Rakiety nigdy dobrze nie broniły i to jest ich największa wada a GSW to jeden z najgorszych zespołów w lidze obecnie.
0
@Mroziu Ta ale dziś wojownicy tak nieudolnie go podwojają że szok.
6
@budel17 Bo to najlepszy ofensywny zawodnik w całej lidze.
0
@Chaoss A tak szczerze to nie wiem :v Zalezy czy czujesz się na siłach i czy musisz naprawde jechac :d
0
@student97r Ostatnio to sam Harden po 10 trafia :D