Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBMati10 Zdecydowanie Xavi.
0
@MarioVeB! No ja akurat over 1,5 miałem :v
0
@MarioVeB! West Ham?
0
@DonAndresFCB On ogólnie indywidualnie jest niezły ale czy w takim United by sobie poradził to kto wie...
0
@Michall99 United się nim interesuję i podobno za fajną sumkę mogliby go kupić.
0
@FC1899Barca Spokojnie dzisiaj obejrzysz potężny Manchester United i będzie zaspokojony.
4
@Chwytliwy Czy Arsenal rozczarowuje to ciężko powiedzieć.To jest dla nich standard.
4
@BarcaInfo Pewność siebie jest bardzo ważna w życiu.
0
@Colon Francuski Brazylijczyk :D
5
@Avada Kedavra No Zidane akurat kontrole nad piłką to miał wybitną :]
2
@Avada Kedavra Nie powiedziałbym ale każdy ma swoje zdanie ^^
0
@puyol_presidend5 To już chyba lepiej było wrzucic United z Burley zamiast Live.
11
@MarioVeB! Dosyć odważne słowa że Iniesta i Pirlo zjadali Zizou.
0
Potężny Jose wraca.
6
@itmustbejoke Nie lubisz ich bo wklepali Barcelone w ziemie ?
0
@bixmix United z handi dzis pewniaczek
0
@Hushovt o czym to?
0
W sumie prawie jak all star game :V
0
@bartniczek7 Mogą oddawać ale JH13 jest obecnie wyjątkowy w NBA.
0
@student97r Chyba że brodacz będzie w mega formie chociaż to może nawet nie wystarczyć.
0
@Gieswu Gra bez głowy ale też kreuje innym świetne pozycje rzutowe.Do niego się po prostu trzeba przyzwyczaić że czasem odj3bie coś niepotrzebnego i na czym cierpi cały zespół.
0
@student97r Rakiety mam wrażenie ze co rok są blisko ale czegoś brakuje.Chyba mieli już swoją szanse gdy wypadł Paul :/
0
@Pablopicasso27 Skupieni czy nie to takie mecze powinni wygrywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r I rzuca dalej.Mecz by potrwał trochę to by jakiś rekord pobił.
0
@student97r Nie wiem ale chyba 0/8 za 3
2
@podborski Kontuzje,kontuzje i jeszcze raz kontuzje+odejście Duranta.Za rok znowu będą topem w NBA
2
@student97r Westbrook niby najwięcej pkt a mam wrażenie że spartolił mecz.
0
@GilManzano też mi się tak wydaje :)
0
@JimMorrisonFCB Oczywiście bo już za godzinę derby LA :d