Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale fart.Juz Real powinien mieć karnego.
0
@bixmix ja eleven dziś :v
1
Dybala jaka forma...
1
Czerwo Ramosa obstawione za drobne.Moze akurat:v
3
@Damian11 Osiągnięcia, statystyki,rekordy,trofea.Wszystko to ma CR7.
2
@jedrek7000 ja mam nadzieję na ofensywe granie a nie na badanie się przez cały mecz i wyczekiwanie na tą jedną bramkę.
3
@Colon Kiedyś będzie się dużo mówić o Leo i Cristiano.A ja będę mógł z dumą powiedzieć że oglądałem ich praktycznie cała karierę.
1
@sebasek99 hahah taa.typowy Anglik ale jakoś go lubię:v
0
@kuz Nie ty jeden :]
0
Harry Kane odwiedził dzieci w szpitalach.Fajny gest.
3
Niesamowite jest to jaki komfort drużynie daje Leon.
1
Brawo Warszawa ! Może uda się coś ugrać w tym meczu.
1
@NeroTFP Ale nadal te jego kiwki są dziwne xD
1
Kto ma Leona ten wygrywa :C
0
Kibicować Leonowi czy Polskiemu zespołowi...cięzki wybór.
0
@Alex66 Versace Eros
3
Dziś starcie siatkarskie w LM.O tyle będzie ono ciekawe bo zmierzy się Perugia naszego trenera reprezentacyjnego Vitala z polskim zespołem Verva Warszawa.Duzo kadrowiczów będzie można dziś zobaczyć.Faworytem Perugia ale nasi napewno powalczą.Transmisja w c+ od 20.
0
@LuisSalvano Kurła ja dopiero w tyg ogarniam choinkę :v
1
@NeroTFP Na eleven też git komentarz będzie bo Mati Święcicki komentuje.
0
@LuisSalvano Valencia czy Atalanta będzie rozchwytywana w next fazie.
1
@kerouac Dlatego lubie angielską bo tam ludzie żyją futbolem.Nawet na tych słabszych meczach zawsze komplet i doping przez cały mecz.I kibice nie wychodzą 10minut przed końcem tylko są do końca.Tam nie znajdziesz turystów.Klimacik angielski:d
1
@Kapitan hawk Czemu uciekasz przed mną ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano No lipa trochę ale chyba nawet jakość nie zepsuje tego meczu :p
0
@bartoszekkk Kiedyś musiało się to skończyc ale wspomnienia i tak pozostaną.
0
@LuisSalvano No ja niestety będe ogladał w elevent.Mam wykupione praktyczne całe tv sportowe na playerze ale taki mecz to wole sobie tv obejrzec. :v
38
Za każdym razem
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80066018_2587909687988479_6934259170799517696_n.png?_nc_cat=1&_nc_ohc=QkJdL6Yr2KEAQmRUuoyz93LQ8BWqGeDMomzcMPxpMGCRhuou4EQiWEY3A&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=8a34ce0fe014c0b0aa67f5b9ad03287f&oe=5EB154A8
0
@KamQiX Wybacz ale musze zapytać kiedy zacząłes te typy że to mnie ominęło ?:P
4
@Kubi1899 Nie zagra
0
@Veb1233 Zbyt duże oczekiwania byku masz... :D