- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
3
Nie lubię Lazio, trzymałem kciuki za Cagliari, ale... Simeone co tam setkę zmarnował i Oliva też. Musiało się zemścić. No i Lazio się tam karny należał. Dramat. Lazio pokazało pazur. Świetny mecz dla oka. To stereotyp, że włoska liga jest nie do oglądania.
3
@Hiacynk Każda lepsza liga jest do oglądania. Klimat budują stadiony (oświetlenie, murawa), kibice, styl gry. Ale taki wczorajszy mecz Fiora-Inter, to już kompletna udręka dla widza.
1
@kerouac Dlatego lubie angielską bo tam ludzie żyją futbolem.Nawet na tych słabszych meczach zawsze komplet i doping przez cały mecz.I kibice nie wychodzą 10minut przed końcem tylko są do końca.Tam nie znajdziesz turystów.Klimacik angielski:d
3
@kerouac W każdej lidze z top5 będzie kilka meczów nie do oglądania. Sezon temu MU - Tottenham pamiętam, kopanina straszna. Kluby grają mnóstwo meczów w sezonie, nie wymagajmy, że na 38 spotkań mają wszystkie zagrać genialnie (chociaż tak byśmy chcieli). Inter akurat zagrał wczoraj może drugi mecz w Serie A taki słaby w tym sezonie. Generalnie fajnie się ich ogląda.
1
@Encore No i rzadko w Anglii drużyny stoją w miejscu, bo prowadzą 1:0. A we Włoszech taki Inter czy Juve to zupełne wyrachowanie. Bardzo mnie cieszy wczorajszy remis Interu, doigrali się tym męczeniem buły :D
3
@kerouac No i dorzucę fakt, że owszem, Viola wczoraj zagrała słabo, ale np, nie wiem czy pamiętasz pierwszą kolejkę z Napoli. 3:4 wynik. Wtedy, mimo porażki bardzo wysoki poziom meczu, dobrze się to oglądało. Fiołki z Milanem też wspięli się na wyżyny, ale od dłuższego czasu we Florencji coś nie działa.
0
@Hiacynk Nie działa trener i Chiesa bez formy :D