Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r A tak hipotetycznie myślisz że James mógłby opuścić Rakiety w najbliższych latach gdyby nie zdobył mistrza?a jak tak to gdzie?
0
@Hiacynk Nie da rady pobić bo on robi 50 czy 60 pkt i schodzi.Juz był mecz z Atalanta gdzie zrobił 60pkt w 3 kwarty.
0
@Rewolucja123 Ciężki wybór.Kazda bramka ma coś w sobie.
0
@Danny Gaucho i teraz pytanie która najlepsza ?
2
James Harden...kończy dzisiejszy mecz przeciwko Orlando Magic z 54 pkt i 7 asyst.
Trójki mu wpadały na prawie 70%...trafił ich 10.A ogólnie grał na 60%...
Komplementowanie go już w sumie jest nudne.To po prostu James Harden.
0
@Colon ma pare wad ale to jest chodzący dynamit.
0
@Colon Westbrook jak odpali to go nie dogonisz.
0
@NeroTFP Oczywiście.
0
@Colon Zidane show
3
@Krzywy95 Jest cienki i tylko awanturuje się że nie gra.
1
@HassanMubarak bo to La Rambla
11
@Danny Gaucho Gdyby nie kontuzje teraz by grał w top klubie.Co on potrafił mieszać w Arsenalu to glowa mala.
6
@NaFazieHitman Tą lige trzeba omijać z daleka.Tu nawet kurs 1,01 nie jest pewny.
2
@koksik2700 Franklin
2
Ansu 8 za 10minut meczu? o.o
7
@Vxb93 Wiadomo że 2.
0
@Socjopata Szesnasty to kocur.Szkoda że tak mało wypuszcza od siebie.
5
@matirix20 Michael Scofield z Skazanego na śmierć.
1
Molto Bene
0
@Kacper1432 Nic nie mam do Ernesto i go szanuję za to co osiągnął ale on wciąż ma szanse na tryplet blamanżów.Oby to się nie stało.
0
@Konias4318 Alba to mam wrażenie że od pewnego czasu pi3przy najważniejsze mecze.
1
@kerouac A proszę bardzo.
1
@kerouac @Misanthrope
6
@martin86 Ktoś w to jeszcze gra? :v
0
@Odesseiron United ogólnie jest chyba klubem który najbardziej stawia na wychowanków.
0
@student97r Dobrze że Brooklyn nie gra bo bym musiał 3 na raz oglądac xD
0
@student97r I będzie można obejrzeć w c+.To tak dla chętnych ale również o tej godzinie gra James.
1
@kerouac ale zajebiste kerlak.Props mordo.
2
@IronSanHybrid Z kim on się wtedy zamienił koszulkami bo nie pamiętam
2
@Puyolex Nie