0

@damiano996 Chyba nie rozumiesz

0

Stawianie handi na Lipsk to czysta przyjemność.
3:0

6

@pax O to to.Fajnie że ktoś dostrzegł słabe zawody Franka.

3

@Davvd Ale Busi dziś nie zagrał świetnego meczu.

0

@bixmix A ja się na siatke skusze. :v

0

@Transu96 dawaj fote

0

@amanter Nie wiem ale jak chcesz to możesz sprawdzic.

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiadomo czy Messi by trafił :v

0

@Hiacynk Mniej bardziej ciekawi kto Wernera zgarnie.Ten to dopiero jest kocurem.

0

@Cochise A kogo byś widział w pomocy na Real?

3

@kerouac I ten buziak delikatny bo nie ma co przesadzać.

0

@Kamilos84 Czy ja wiem.Będa losowanii z drugiego miejsca także pewnie dostaną kogoś mocnego i tyle będzie gry w LM.

5

Tak napewno by było Ernesto.

7

@SeeleyBooth Milikinho ma więcej atutów.Bo i z wolnego potrafi załadować czy z zza pola karnego.Klepnąć też z nim można a z bani tez niezle strzela.No i ta lewa chodzi dobrze u niego.

3

@ksobi Widziałbym Carletto na jego miejscu.

3

@Kajtek77 Ja od pewnego czasu trzymam się daleko od tego klubu.Już za bardzo mnie pokasowali :p

0

@kerouac Jakby złapał regularność to super zawodnik.Tego mu brakuje.Tej powtarzalności dobrych meczów a nie jeden dobry i nastepny słaby i tak w kółko.

2

Ale przyjemnie się ogląda Lipsk w tym sezonie.

0

@A_Gomesinho_21 No dobra może nie słaby ale też nie jakiś wybitny.Dużo błędów popełnia.

0

Wgl to jest niesamowite bo Ter Stegen gra bardzo dobry sezon mimo to Barcelona straciła już 20 bramek a Kurtuła gra słaby sezon i Real stracił 11 bramek.

1

@Kapitan hawk Dla Cb wynik w sumie fajny :D

0

@Janiama +pakował się w 3 na pewną starte i robił kontry Sociedad.

0

@Chwytliwy Walka o top 4 zapowiada się swietnie.

0

Liverpool mistrzem :v

7

To był w sumie kolejny mecz w którym jak Messi nie ma dnia a to sie zdarza czasem to już cieżko.Nie ma kto pociągnąć tej gry.Pomoc też oporna jak nie wiem co.
Trzeba uszanować punkcik i tyle :v

0

Szczerze to ten wynik jest zasłużony.

0

Oj Chelsea...szkoda.

2

Ale Messi dziś bezradny.Dawno nie widziałem go takiego.

1

@MaTt_BarcaFan Alba pewnie nie jest gotowy na 90min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?