La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

2

Wiadomo remis boli ale zauważcie że dwa najtrudniejsze wyjazdami już za nami i zgarneliśmy w nich 4pkt. ( powinno być 6 ale sędzia.... ahhh szkoda gadać)

0

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiadomo czy Messi by trafił :v

0

@Rewolucja123 myślisz ze bedziemy mistrzami ? Jaki wybik stawiasz jutro Valencia Real i w środę? Jak to widzisz ?

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Dla mnie Atletic jest trudniejszym wyjazdem niż Atletico a tam było 0

2

@Encore a ile karnych nie trafil w tym roku ze masz watpliwosci?

0

@amanter Nie wiem ale jak chcesz to możesz sprawdzic.

1

@Messibestplayerintheworld 2-2 lub 2-3 jutro. Klasyk 3-1/2. Mysle, ze damy rade, gramy coraz lepiej, a ktokolwiek porownuje gre z Sociedad u nich do Anfield, to niech się w czolo poknie, bo nie gramy z nimi co sezon, a z Sociedad u nich od lat sa problemy. Ogółem Barca jest bardzo mocna i powinna zdobyc, a ja uważam, ze da rade. Jedynie slabosc na wyjazdach będzie mogla martwic (Granada i Osasuna np.).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?