0

@Homeopata8989 Silniejszy od Roma

0

Przy lini Lautaro też fajnie sobie poradził z Samem.Nie ma jakiś zajebistych warunków ale silny jest chłop.

0

@Janiama Inter również nie w pełnym składzie :v

0

@SinMistico Nie wyciągnie bo maja genialnego Benza.

0

@Commando Inter też nie jest w najlepszym składzie.

6

Ale szczerze żeby obrońca dał się tak przestawić xD.Lautaro pozamiatał w tej akcji.

1

Romelu Lukakuuuu

0

Lipsk wygrywa,Dortmund wygrywa,Liverpool wygrał,Chelsea wygrywa.Coś za dobrze idzie :d

0

@SeeleyBooth I tez nie ma lidera.Wszyscy grają i są aktywni.

0

Alena co sobie kręci tą lewą nogą.No no.

11

Rezerwowy skład Barcelony>Podstawowy skład
:v

1

O mój boże ale Vidal zrobił tu robote

0

@KrystianR A kto inny miałby dostać dziś?Wiadomo że Rakieta.

7

5

@amanter gdzie wejdzie?

2

@Image Co cie w tym bawi ?

6

Ale szkoda że Riqui nie zagra.Właśnie w takich meczach można najwięcej pokazać.Mogłby się sprawdzić na dobrym przeciwniku i w meczu o taka stawkę bo dla Interu to mecz o wszystko.Szkoda.

1

@HushovtMarttial może i tak ale napewno nie Rashford.

0

@Colon Nawet na chwilę się nie zdenerwowałem proszę Pana.

2

@Mathew86 Jesus, Rashford,Depay,Werner,Martial

1

@kerouac Fajna ma fryzurkę.

0

@DaPi NBA lepiej nie obstawiać:d

4

@8Iniestazo8 Remis max

3

Bezczelny ale kipiało od niego zajebistością.Szkoda że w boksie nie ma obecnie kogoś takiego.


12

@Bykunn Takie urodzinki to relaxik na pełnej.Nawet wskazane gdy nie idzie w pracy.

2

@MontelQ No i to są balety a nie

3

@msmsms Pare razy byłem ale więcej tam było cringu niż dobrych baletów.Już wolałem w piłe z ziomkami pograć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB stawiales może na nich?:D

0

@Suarez9 mam takiego jednego @Socjopata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?