0

@Yoshi94 Zoba bramki Ibry i jego piętki.

0

@Yoshi94 Pokaż mi rajd zakończony bramką.Oprócz Messiego.Na poziomie top5 lig.

0

@Avada Kedavra Właśnie oglądam :v

0

@Yoshi94 Wykończenie świetne.Niech się uczy od Sona lepiej.

1

Jak ktoś chce zobaczyć jak Fabiański komentuje meczyk to dziś o 21 West Ham vs Arsenal.

3

@IronSanHybrid Sonaldooo

1

@karci0 Inter będzie gryzł trawę a Barcelona może wygrać ale nie musi.

1

@NGTRX Jestem ciekawy jak inni kibice swoich klubów widzą akcje tych 2 zawodników.

0

@NGTRX Czyli oceniamy cała akcje Barcelony vs bramke Sona :v

0

@Rewolucja123 Kontrola,drybling,szybkosc,wykonczenie,zwinnosc myśle żę trochę pokazał :D

0

@NGTRX Tylko strzał Suareza.Nigdy się nie ocenia całej akcji tylko strzelca.

0

@Yoshi94 To skoro Son nie zrobił nic nadzwyczajnego to czemu inni tego nie robią? ^^ Tylko Sonaldo takie coś zrobił na takim poziomie.

0

@NGTRX A to Suarez zrobił tą akcje czy zespół? :v Son sam sobie zrobił i sam strzelił.

0

@Ynek Wydaje się to łatwiejsze niż przejścia całego boiska.Tu jednak jest strzał z 5m.Niezwykle efektowany ale jednak z bliskiej odległości.Son swoją akcję robił od swojej bramki.

0

@KamQiX No tak by to własnie nazwał Lusito-efektowniejsza a u Sona trudniejsza.

1

@Ynek Niby tylko biegł ale zrób tak przez całe boisko na tym poziomie.

1

@Maniek9444 Też tak sądze.

1

@Ynek Pytanie co jest trudniejsze.Przejść całe boisko czy strzelić tak piętą jak Lusito :v

0

@KamQiX Niby tak ale takie rajdy rzadko widzisz.Ostatni to chyba Lio taki spektakularny :d

0

A rambla jak twierdzi..która ładniejsza bramka Son vs Lusito?
U mnie jednk Son bo jednak rajdzik przez całe boisko zawsze imponuje.

0

@student97r Ale Davis dał popisu.Chyba też poluje na mvp.

0

Kurs na Tottenham ponad 6.Chyba warto spróbować patrząc na to jak Bayern gra.

1

@kerouac Ja lubie letni jak i zimny.Islandia jest chyba jednym z najpopularniejszych miejsc :d

0

@Colon Wszystkie serie z wakacji z nim oglądane po setki razy. :D

1

Ulubione komedie świąteczne? Oprócz Kevina :v

1

@kerouac Brzmi ciekawie :v Słyszałem że Egipt jest fajny ale jakoś nie moge sie przekonac.

1

@kerouac W sumie to sam nie wiem gdzie bym chciał poleciec/pojechac.Kiedys napewno Stany ale jeszcze nie teraz.Moze jakas wyspa?sam nie wiem.

1

@kerouac W te wakacje byłem w Chorwacji i bylo świetnie ale planuje Madere :v

3

@barcelonaLM A czy on się kiedyś zaczął :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?