Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Zoba bramki Ibry i jego piętki.
0
@Yoshi94 Pokaż mi rajd zakończony bramką.Oprócz Messiego.Na poziomie top5 lig.
0
@Avada Kedavra Właśnie oglądam :v
0
@Yoshi94 Wykończenie świetne.Niech się uczy od Sona lepiej.
1
Jak ktoś chce zobaczyć jak Fabiański komentuje meczyk to dziś o 21 West Ham vs Arsenal.
1
@IronSanHybrid https://static.multimediago.pl/vod_media/repo/vod_media/WitajFranklinS01E01/media/franklin.jpg?size=258x370-0
3
@IronSanHybrid Sonaldooo
1
@karci0 Inter będzie gryzł trawę a Barcelona może wygrać ale nie musi.
1
@NGTRX Jestem ciekawy jak inni kibice swoich klubów widzą akcje tych 2 zawodników.
0
@NGTRX Czyli oceniamy cała akcje Barcelony vs bramke Sona :v
0
@Rewolucja123 Kontrola,drybling,szybkosc,wykonczenie,zwinnosc myśle żę trochę pokazał :D
0
@NGTRX Tylko strzał Suareza.Nigdy się nie ocenia całej akcji tylko strzelca.
0
@Yoshi94 To skoro Son nie zrobił nic nadzwyczajnego to czemu inni tego nie robią? ^^ Tylko Sonaldo takie coś zrobił na takim poziomie.
0
@NGTRX A to Suarez zrobił tą akcje czy zespół? :v Son sam sobie zrobił i sam strzelił.
0
@Ynek Wydaje się to łatwiejsze niż przejścia całego boiska.Tu jednak jest strzał z 5m.Niezwykle efektowany ale jednak z bliskiej odległości.Son swoją akcję robił od swojej bramki.
0
@KamQiX No tak by to własnie nazwał Lusito-efektowniejsza a u Sona trudniejsza.
1
@Ynek Niby tylko biegł ale zrób tak przez całe boisko na tym poziomie.
1
@Maniek9444 Też tak sądze.
1
@Ynek Pytanie co jest trudniejsze.Przejść całe boisko czy strzelić tak piętą jak Lusito :v
0
@KamQiX Niby tak ale takie rajdy rzadko widzisz.Ostatni to chyba Lio taki spektakularny :d
0
A rambla jak twierdzi..która ładniejsza bramka Son vs Lusito?
U mnie jednk Son bo jednak rajdzik przez całe boisko zawsze imponuje.
0
@student97r Ale Davis dał popisu.Chyba też poluje na mvp.
0
Kurs na Tottenham ponad 6.Chyba warto spróbować patrząc na to jak Bayern gra.
1
@kerouac Ja lubie letni jak i zimny.Islandia jest chyba jednym z najpopularniejszych miejsc :d
0
@Colon Wszystkie serie z wakacji z nim oglądane po setki razy. :D
1
Ulubione komedie świąteczne? Oprócz Kevina :v
1
@kerouac Brzmi ciekawie :v Słyszałem że Egipt jest fajny ale jakoś nie moge sie przekonac.
1
@kerouac W sumie to sam nie wiem gdzie bym chciał poleciec/pojechac.Kiedys napewno Stany ale jeszcze nie teraz.Moze jakas wyspa?sam nie wiem.
1
@kerouac W te wakacje byłem w Chorwacji i bylo świetnie ale planuje Madere :v
3
@barcelonaLM A czy on się kiedyś zaczął :v