0

Jak ktoś chce posłuchać coś o Premier League :


0

@Rewolucja123 Kimiś to ŚP

0

@xArabx Musiałbym za Lewego albo Sterlinga

0

@ricardo0705 1.Messi 2.VVD 3.Bernardo 4.Sterling 5.Lewy

0

@Cochise 2k18 Ronaldo>Modrić.

14

@BarcaInfo gra Tylko dla złotych piłek,tfu !

0

@Kapitan hawk A czego nie ma?Pewnie chodzi ci o Mundial ? :v

5

@Ricc Widzieliśmy gdzie był Neymar gdy nie miał kontuzji.
Zamykam temat.

3

@Kapitan hawk Napewno ma podstawy by tak mówić bo osiągnął wszystko ale mimo wszystko chu**** to brzmi.Jak ktoś to powiedział kiedyś :
,,Tutaj co drugi jest królem albo gwiazdą
Ale królem to będziesz gdy ludzie Cie tak nazwą''

1

@TiKiTakA2018 Teraz tiki take łatwo jest rozpracować.

2

@aro1 Nie ma go przez kontuzje tylko i wyłącznie.

0

@DonAndresFCB Lewy w wywiadzie mówił że coś tam zamienił z nim pare słów ale było ciężko bo słabo ogarnia inglisza.

3

@BarcaInfo Ale szczerze to nie wiem czy czasem w 2k18 Ronaldo>Modrić.

10

@itmustbejoke Skompromitował się bo się pochalil swoja nagrodą na insta?

8

@Witam ???

3

@Pablopicasso27 Nie było 11.

1

@Grzesior667 Tego nie powiedziałem :D

4

@Kapitan hawk Czytałem i polecam.

1

@Taz Ale te twoje żarty to są takie 2/10 . Jak chcesz to robić to rób to inteligetnie i z klasą

1

@DaPi Ja mam podobnie.Bardzo lubiłem go jak grał w Manchesterze i nadal mam duży szacunek wobec niego ale czasem tez lubie pocisnac z niego beke.

3

@Taz kogoś tu boli coś :v

2

@RedKorsak Wspominałem o tym wcześniej że trochę lipa mimo wszystko.

1

Szkoda że Lewy w tamtym sezonie w LM się srednio pokazał bo odrazu odpadł z Bayernem po grupie.Może to zdecydowało że zajął 8 miejsce.

0

@LeoMessi1994 Chyba teraz. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

52

I tak największa beka na tej gali gdy Drogba mówił że kogoś tu brakuje ale nie chodziło o Cristiano a o Ibre :v

0

@student97r brodacz najlepszy !

17

Trochę szkoda bo dla Lewego to 3 miejsce byłoby pewnie mega wyróżnieniem i napewno by się ucieszył a tymczasem Ronaldo który nie przyjechał nawet na gale i ma pewnie wyj3bane że zajął jakieś tam 3 miejsce.

3

@lucas/catalan Alisson zasługuje 250%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?