Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@BarcaInfo gra Tylko dla złotych piłek,tfu !
0
@Kapitan hawk A czego nie ma?Pewnie chodzi ci o Mundial ? :v
5
@Ricc Widzieliśmy gdzie był Neymar gdy nie miał kontuzji.
Zamykam temat.
3
@Kapitan hawk Napewno ma podstawy by tak mówić bo osiągnął wszystko ale mimo wszystko chu**** to brzmi.Jak ktoś to powiedział kiedyś :
,,Tutaj co drugi jest królem albo gwiazdą
Ale królem to będziesz gdy ludzie Cie tak nazwą''
1
@TiKiTakA2018 Teraz tiki take łatwo jest rozpracować.
2
@aro1 Nie ma go przez kontuzje tylko i wyłącznie.
0
@DonAndresFCB Lewy w wywiadzie mówił że coś tam zamienił z nim pare słów ale było ciężko bo słabo ogarnia inglisza.
3
@BarcaInfo Ale szczerze to nie wiem czy czasem w 2k18 Ronaldo>Modrić.
10
@itmustbejoke Skompromitował się bo się pochalil swoja nagrodą na insta?
8
@Witam ???
3
@Pablopicasso27 Nie było 11.
1
@Grzesior667 Tego nie powiedziałem :D
4
@Kapitan hawk Czytałem i polecam.
1
@Taz Ale te twoje żarty to są takie 2/10 . Jak chcesz to robić to rób to inteligetnie i z klasą
1
@DaPi Ja mam podobnie.Bardzo lubiłem go jak grał w Manchesterze i nadal mam duży szacunek wobec niego ale czasem tez lubie pocisnac z niego beke.
3
@Taz kogoś tu boli coś :v
2
@RedKorsak Wspominałem o tym wcześniej że trochę lipa mimo wszystko.
1
Szkoda że Lewy w tamtym sezonie w LM się srednio pokazał bo odrazu odpadł z Bayernem po grupie.Może to zdecydowało że zajął 8 miejsce.
0
@LeoMessi1994 Chyba teraz. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LeoMessi1994 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2d/TyreseGibsonDec08.jpg
52
I tak największa beka na tej gali gdy Drogba mówił że kogoś tu brakuje ale nie chodziło o Cristiano a o Ibre :v
0
@student97r brodacz najlepszy !
17
Trochę szkoda bo dla Lewego to 3 miejsce byłoby pewnie mega wyróżnieniem i napewno by się ucieszył a tymczasem Ronaldo który nie przyjechał nawet na gale i ma pewnie wyj3bane że zajął jakieś tam 3 miejsce.
3
@lucas/catalan Alisson zasługuje 250%.
4
Złota piłka dla Drogby dziś.
2
Piękny Kylian Mbappe
2
Ten łysy w kurtce adasia wjechał na galę.
0
@PopekMonster mordzix nadal nie kumasz że to są tzw jaja?świrujemy
17
@PopekMonster A co ty jestes 1 dzien na rambli?my nie ogladamy tej gali dla samej gali