Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3
0
@takisobiektos prawie jak w Play offach
3
@Esteban_ to dobrze bo ja chyba drzemkę zaraz walne
3
@Esteban_ ty świr co ty robisz o 3
1
@Cochise Może trzeba ich obudzić?
3
@Cochise Cisza i spokój.Chyba najlepsze co może być.
2
@Cochise Zostałeś z Franklinem
1
@SHIBA ja tylko Amerykanców oglądam :v Dobrze grają to fajnie się oglada. :v
2
Tak powinna grać każda drużyna przeciwko Hardenowi.Może go nie zatrzymasz ale ograniczysz napewno.W każdej akcji podwojenie i odrazu jest piłeczka oddawana.W tym Toronto imponuje póki co w tej 1 kwarcie.James chyba 1 albo 2 rzuty oddał.
10
@itmustbejoke Mam nadzieję że nie.Nie ma takiej potrzeby by grał.Jeszcze by doznał przypadkowej kontuzji przed klasykiem a po co to komu.
3
@student97r Wszystkiego dobrego dla Greka.Niedość że wydaję się mega symaptyczny to jeszcze progres jaki zaliczył jest niesamowity.
4
@krzychu1526 Ostatnio siedziałem sobie przed zajebistym telewizorze z media markt i przełaczam te kanały i nagle Franklin i smak dziecinstwa.Zawsze go oglądałem.I tak jakoś.
13
@krzychu1526 Dlatego lepiej być wolnym strzelcem i świrować z każdą
3
@Colon Wzruszyłem się.
5
@ksobi ten wywiad z pudzianem już jest legendą.Takie coś odj3bać.Klasa
2
@Hushovt zmień bo głowy nie widać całej
1
@Pablopicasso27 a może i byłem,nawet nie wiem
27
@l0Messini Albo złotego dzbana dla tego co miał najwięcej banuf.
1
@8Iniestazo8 O ile się orientuje oni nie narzekają na niego ze wzgledu twitera i tego że wstawia dużo infooo.
1
@LeoMessi1994 Przy Suarezie by się zmarnowali bo on pogra jeszcze z 2-3 lata.
2
@student97r No nie można miec wszystkiego :D
4
@4drian0 na sts jest to samo :v
1
@student97r James o pięknej godzinie i z polskim komentarzem.Czy moze byc lepiej?
2
@kerouac Kiedyś piłem bo chcialem sprobowac ale teraz juz praktycznie wgl nie pije. :v
1
@SHIBA ooo sa i świąteczne ciekawostki o.o
3
@SeeleyBooth Bo to Don.On może wszystko
1
@Socjopata hahahahah
0
@Pablopicasso27 Jest faworytem ale może być ciężko.
0
@student97r Lakers za pózno...
0
@Grzesior667 Wgl ta gala wygląda solidnie bo są tez Whyte i Sasza Powietkin.I nawet Polak Rodak.Jak obstawiasz Wach vs Whyte?