0

@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3

0

@takisobiektos prawie jak w Play offach

3

@Esteban_ to dobrze bo ja chyba drzemkę zaraz walne

3

@Esteban_ ty świr co ty robisz o 3

1

@Cochise Może trzeba ich obudzić?

3

@Cochise Cisza i spokój.Chyba najlepsze co może być.

2

@Cochise Zostałeś z Franklinem

1

@SHIBA ja tylko Amerykanców oglądam :v Dobrze grają to fajnie się oglada. :v

2

Tak powinna grać każda drużyna przeciwko Hardenowi.Może go nie zatrzymasz ale ograniczysz napewno.W każdej akcji podwojenie i odrazu jest piłeczka oddawana.W tym Toronto imponuje póki co w tej 1 kwarcie.James chyba 1 albo 2 rzuty oddał.

10

@itmustbejoke Mam nadzieję że nie.Nie ma takiej potrzeby by grał.Jeszcze by doznał przypadkowej kontuzji przed klasykiem a po co to komu.

3

@student97r Wszystkiego dobrego dla Greka.Niedość że wydaję się mega symaptyczny to jeszcze progres jaki zaliczył jest niesamowity.

4

@krzychu1526 Ostatnio siedziałem sobie przed zajebistym telewizorze z media markt i przełaczam te kanały i nagle Franklin i smak dziecinstwa.Zawsze go oglądałem.I tak jakoś.

13

@krzychu1526 Dlatego lepiej być wolnym strzelcem i świrować z każdą

3

@Colon Wzruszyłem się.

5

@ksobi ten wywiad z pudzianem już jest legendą.Takie coś odj3bać.Klasa

2

@Hushovt zmień bo głowy nie widać całej

1

@Pablopicasso27 a może i byłem,nawet nie wiem

27

@l0Messini Albo złotego dzbana dla tego co miał najwięcej banuf.

1

@8Iniestazo8 O ile się orientuje oni nie narzekają na niego ze wzgledu twitera i tego że wstawia dużo infooo.

1

@LeoMessi1994 Przy Suarezie by się zmarnowali bo on pogra jeszcze z 2-3 lata.

2

@student97r No nie można miec wszystkiego :D

4

@4drian0 na sts jest to samo :v

1

@student97r James o pięknej godzinie i z polskim komentarzem.Czy moze byc lepiej?

2

@kerouac Kiedyś piłem bo chcialem sprobowac ale teraz juz praktycznie wgl nie pije. :v

1

@SHIBA ooo sa i świąteczne ciekawostki o.o

3

@SeeleyBooth Bo to Don.On może wszystko

1

@Socjopata hahahahah

0

@Pablopicasso27 Jest faworytem ale może być ciężko.

0

@student97r Lakers za pózno...

0

@Grzesior667 Wgl ta gala wygląda solidnie bo są tez Whyte i Sasza Powietkin.I nawet Polak Rodak.Jak obstawiasz Wach vs Whyte?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?