4

Ile Messi strzelił już takich bramek.Niesamowite.

0

@Allbi ja 3 tyg byłem na sorze to zanim zrobilem wszystkie badania+kropłówke to jakies 6-7h :v

1

@Chwytliwy Też w nim nie widzę czegoś niesamowitego ale wiele osób się nim jara.

1

@Striker Nawet nie w 3 sezonie a gdy przyjdzie 1 porażka.

9

Ale fajny gest ze strony Jose.Jestem pod wrażeniem pracy Mou póki co.


7

Następne mecze United: Tottenham i City
rip.

0

O mój boże.Ale okno strzelił gracz Aston Villi.

0

Potężny Milan 1:0

3

@D10SLEO Albo by sobie zniszczył opinię bo by jeszcze niżej był z tym Milanem.Zbędne ryzko chyba dla Pepa.

4

Piątek w tym sezonie strzelił 3 bramki z czego 2 były z karnych.Bez asysty równiez w tym sezonie.Tak srednio to wygląda.

2

Pukki co tańczy z Mustafim.hah

7

Xhaka to ma chyba jakieś tajne filmiki na cały ten Arsenal.Nie dość że gra mega nieudolnie to jeszcze zachowuje się jak dzban.Pierwszy do odstrzału gdy przyjdzie nowy trener.

1

Szczerze to zapomniałem że Arsenal ma w składzie kogoś takiego jak N.Pepe.
Chyba ta liga przygniotła chłopa.

0

@Chwytliwy Z Piątkiem to się nie przełamią

39

@Esteban_ On ogólnie jakby to powiedzieć od pewnego czasu stał się ubogi piłkarsko.Mało co ma do zaoferowania.

0

@bixmix Dla mnie on jest zawodnikiem który już lekko zardzewiał.Wiadomo to wciąż wielki piłkarz ale już się pojawia ta rdza.

2

@bixmix Noo zaraz mu stuknie 35 lat.Ja szczerze już nie mam od niego za dużych oczekiwań :v

3

@bixmix Tylko pytanie czy oceniasz Ronaldo teraz?Może warto zerknąć na materiały gdzie miał swój prime i miotał jak szatan :v

0

@student97r Szkoda że James nie został w 4 kwarcie.Mam nadzieję że będzie jakiś mecz który dogra do końca i zrobi jakiś fajny rekord.Ale też rozumiem trenera bo tak naprawdę nie ma po co by grał.Jeszcze jakaś przypadkowa kontuzją i byłaby żałoba w Houston. :v

5

@Pablopicasso27 Próbuje zdobyć złotą piłkę

0

Tylko Juve i Liverpool nie mają żadnej porażki w lidze.

3

@Socjopata Zawodnik kompletny.Mam nadzieję ze wygra ZP.

1

Przynajmniej jak on wykonuje karnego to wiadomo że będzie gol.

0

@bixmix Karne też trzeba umiec strzelać :D

5

@Esteban_ Albo to jest w końcu ten mecz w którym Juve nie da rady :v

1

@bixmix Nie był to zły strzał ale takie przecietny bramakrz na luzie wyłapie.

0

Nie ma Wojtka na bramce i odrazu bramki wpadają.

0

@Arkon Jeśli nie spotkają się wcześniej to LAC vs LAL.Jesli się spotkają to LAL vs Rockets a po drugiej stronie Millwauke vs 76.

0

@student97r Lakers rozpędzeni ale klepią słabszych :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?