Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ile Messi strzelił już takich bramek.Niesamowite.
0
@Allbi ja 3 tyg byłem na sorze to zanim zrobilem wszystkie badania+kropłówke to jakies 6-7h :v
1
@Chwytliwy Też w nim nie widzę czegoś niesamowitego ale wiele osób się nim jara.
0
Przepisy w siatkówce są strasznie powalone.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-12-01/podrazniony-leon-siatkarz-perugii-ukarany-za-gest-po-genialnym-ataku-wideo/?ref=slider
1
@Striker Nawet nie w 3 sezonie a gdy przyjdzie 1 porażka.
9
Ale fajny gest ze strony Jose.Jestem pod wrażeniem pracy Mou póki co.
7
Następne mecze United: Tottenham i City
rip.
0
O mój boże.Ale okno strzelił gracz Aston Villi.
0
Potężny Milan 1:0
3
@D10SLEO Albo by sobie zniszczył opinię bo by jeszcze niżej był z tym Milanem.Zbędne ryzko chyba dla Pepa.
4
Piątek w tym sezonie strzelił 3 bramki z czego 2 były z karnych.Bez asysty równiez w tym sezonie.Tak srednio to wygląda.
2
Pukki co tańczy z Mustafim.hah
7
Xhaka to ma chyba jakieś tajne filmiki na cały ten Arsenal.Nie dość że gra mega nieudolnie to jeszcze zachowuje się jak dzban.Pierwszy do odstrzału gdy przyjdzie nowy trener.
1
Szczerze to zapomniałem że Arsenal ma w składzie kogoś takiego jak N.Pepe.
Chyba ta liga przygniotła chłopa.
0
@Chwytliwy Z Piątkiem to się nie przełamią
39
@Esteban_ On ogólnie jakby to powiedzieć od pewnego czasu stał się ubogi piłkarsko.Mało co ma do zaoferowania.
0
@bixmix Dla mnie on jest zawodnikiem który już lekko zardzewiał.Wiadomo to wciąż wielki piłkarz ale już się pojawia ta rdza.
2
@bixmix Noo zaraz mu stuknie 35 lat.Ja szczerze już nie mam od niego za dużych oczekiwań :v
3
@bixmix Tylko pytanie czy oceniasz Ronaldo teraz?Może warto zerknąć na materiały gdzie miał swój prime i miotał jak szatan :v
0
@student97r Szkoda że James nie został w 4 kwarcie.Mam nadzieję że będzie jakiś mecz który dogra do końca i zrobi jakiś fajny rekord.Ale też rozumiem trenera bo tak naprawdę nie ma po co by grał.Jeszcze jakaś przypadkowa kontuzją i byłaby żałoba w Houston. :v
5
@Pablopicasso27 Próbuje zdobyć złotą piłkę
0
Tylko Juve i Liverpool nie mają żadnej porażki w lidze.
3
@Socjopata Zawodnik kompletny.Mam nadzieję ze wygra ZP.
1
Przynajmniej jak on wykonuje karnego to wiadomo że będzie gol.
0
@bixmix Karne też trzeba umiec strzelać :D
5
@Esteban_ Albo to jest w końcu ten mecz w którym Juve nie da rady :v
1
@bixmix Nie był to zły strzał ale takie przecietny bramakrz na luzie wyłapie.
0
Nie ma Wojtka na bramce i odrazu bramki wpadają.
0
@Arkon Jeśli nie spotkają się wcześniej to LAC vs LAL.Jesli się spotkają to LAL vs Rockets a po drugiej stronie Millwauke vs 76.
0
@student97r Lakers rozpędzeni ale klepią słabszych :v