Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore bo obecna NBA jest nastawiona na ofensywe.
2
@Socjopata chyba mam taką 3
16
@Rewolucja123 co oznacza lepszy użytkownik ?
1
@Kompletny a ja pozdrawiam mamę.
0
@student97r Oglądałem ten mecz i szczerze nie jestem jakoś zdziwiony.On po prostu jest fantastyczny
8
James Harden again ... 60 pkt i 8asyst.
6
A to najlepsza walka w tym roku
1
@Esteban_ Ciężko to porównywać.Można napisać też że Muflon też by zjadł wszystkich gdyby startował czy ktoś tam inny.
0
@zodiak_10 albo kałach xD
2
@Esteban_ Ma chłop to coś.Jesli się nie pojawi ktoś nowy to może i za rok sięknac bez problemu.
8
Koro zasłużenie.Cały rok był w dobrej formie.
Chociaż brakuje mi takich zajebistych walk jak 2k 13,14 czy 15.
0
Ale bity zajebiste. :D
1
@Esteban_ No nic zaczynajmy ten finał :v
2
@Esteban_ On za bardzo skupia się na flow a mało w tym panczy a taki Koro drze jape ale daje dużo fajnych panczy i trafnych co publika kuma
0
Edzio na majku ...eh kiedyś to było... :D I Mikser zjadł całe wbw xD
0
@Esteban_ Chyba że Oset da jakąs życiówe w finale ale on coś słabo leci od pewnego czasu.Teraz przepchany do finału przez ksywe.
0
@Esteban_ Ale też konkurencji nie ma.Wszyscy odeszli :v
0
@MSDCbrzdyk ale poziom strasznie słaby.Jakby to byla jakas 1/8 masakra
5
@Nicko Xavi
0
@4drian0 Lautaro jeszcze się wyrobi :v ale Wernera też bym widział bardzo.
6
@Mow_mi_Douglas Lautaro
0
Już trochę lepszy ten stream wbw na yt.
edit jednak nadal padaka xD
7
@itmustbejoke Tak się wkręciles w tą złotą piłke że mam wrażenie wszystkie twoje komy są o tym :v
2
@Chwytliwy Pudzila to legenda polskiego sportu.
0
@Socjopata No fifi legenda można powiedziec.Niby bez pasa ale pancze niektóre legendarne
1
Ale Koro dał popis w dogrywce.
0
@gorgota taaa.walka stulecia :D
0
@Veb1233 Jak Bayern kupi Mourinho to moze cos wygra
0
@pinasmeister Wszyscy mają pisanki :)
1
@bixmix Tak o dla wszystkich wstawiłem tą liste :p Ogólnie te nazwiska we wczesniejszych latach ciekawsze były ale może dobrym poziom dziś bd :v