Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pózniej powrót do formy i tak w kółko.
0
@student97r LeBron będzie nazywany najlepszym za 4-5 lat.
1
@Socjopata za 2zł można ich dać co najwyżej
0
@Kamiloza91 Roma i Porto btts
1
@Socjopata haha +1
0
@marcin000019 Ale nie w LM.On deklasuje wszystkich w tej fazie pogrupowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wawrzyn1 United jedzie drugim składem.
0
@Skaramuczi Tu może być problem bo Lewy dużo strzela w grupie ale jak przychodzi już ta druga faza i mocniejsi przeciwnicy to jest lipa a z Ronaldo odwrotnie.
0
@Socjopata tak pewnie będzie
14
@SHIBA -Tyle co wstawił fajnych rzeczy to nikt tego nie zrobił
@kerouac -Bardzo ciekawa osóbka.Mądrze mówi i bez dymów.
@Janiama Robi dymy ale fajnie że ma swoje zdanie i się nie pierd*** w tańcu
@Socjopata robi atmosfere.Dzięki niemu każdy czuje się lepiej na LR
@Kapitan hawk dzięki niemu nie ma tu białych rycerzy.Wszysystkich znalazł i się pozbył.
@student97r bąrdzo mądry ziomek i o NBA można popisać
@Danny Gaucho swoje produkcje mówie same za siebie,king danny
@Kajtek77 najlepszy historyk na lr
a głowny głos na @Socjopata bo @SHIBA już ma za dużo.A co za dużo to nie zdrowo.Pozdro byki
0
@student97r AD w formie.Nawet te trójki ładnie mu już wchodzą.A w defensywie świetny jak zawsze.
3
@kamilo0066 Griezmann nigdy nie siedział i nie będzie siedziec przy tym stole.
1
@Socjopata Na jednym 180 do przodu a na drugim 70.Liczyłem na coś wiecej ale moze byc
1
@Coutinho007 Szansa dla innych to na+ i będą mogli się sprawdzić z dobrym przeciwnikiem.Szczególnie bym dał tych co mało grają.
1
@Coutinho007 Też bym wystawił drugą 11.Nie ma co ryzykować tymbardziej że Inter tam będzie grał na maxa i nię będą nogi odstawiać.
0
@student97r Ekipe mają ciekawą ale i tak chyba tylko na 1 albo max 2 runde PO.
0
@student97r On sobie to zrobił w styczniu... i teraz dopiero wraca.Masakra.
0
@daniel32778 Otóż to.Oni mogą być mega nieprzyjemną ekipą w tej dalszej fazie.
0
@student97r No tych kontuzji w tym sezonie już za dużo.Wiesz może kiedy wraca Oladipo?
13
@Kamiloza91 A ja tam wole Inter dalej niż Borusie.Sorry Piszczek :C
0
@Yanek Zależy też Ronaldo jak będzie strzelał.
0
@student97r LeBron dopiero w PO odpali swoją maszynę.Teraz po prostu gra na swoim poziomie :p
2
@KSSniper W asystach go napewno przegoni a w bramkach to sam nie wiem. :v
3
@KSSniper A zgadzą się prosze pana.
2
@Yanek Potężny Cristiano nawet w tej statystyce na 1 miejscu.
0
@student97r Boston z Nets w piatek o 18 czy coś pomyliłem ? :d
6
Romelu Lukaku-11 bramek i 2 asysty
Lautaro Martinez-11 bramek i 3 asysty
Ale Conte stworzył piękny duecik.Silny dzik którego nie da się przepchnąć i zwinny Lautaro.
1
@student97r Nie ma Irvinga to nie będę się meczył i odpuszczam ale LAL może z jedną połowe :v
2
@Witekk10 Jak to dziś Mati Borek powiedział to król futbolu.