6

Giannis zdobywa 50pkt w meczu z Utah ! #freak

0

@Danny Gaucho za Piątka do kadry

1

@student97r W Chelsea o tyle jest dobrze że tam nie trzeba wiele wzmocnien chociaz z 2 gwiazdy by się przydały.

0

@bixmix Nie no wiadomo ale on mi się jakoś zawsze kojarzy z Batmanem :p

1

@student97r Trzeba czekać.Gdzieś w lutym/marcu bedzie można coś tam typowac.

1

@kerouac Jak Bale to tylko Batman.

0

@student97r Moze być ciężko bo Lakers grają fenomenalnie.Duet LBJ+AD bije każdego.To też by było w sumie pięknę jakby LeBron wygrał mvp w wieku 35 lat.

0

@Damiano27psk Legionista z JCVD

1

@Janiama W tym roku o tyle ta zlota piłka jest ciekawa bo nie wiadomo kto wygra.Po lm mówiłem że to bd VVD ale dziś jakbym musiał postawić dom to chyba jednak Lio.

1

@Janiama Chodzi mi o top 5 :d

0

@Janiama Taki Lewandowski to nie wiem co by musiał zrobić by go docenili.

1

@Janiama Kiedyś może ta zlota pilka coś znaczyła a teraz to raczej konkurs popularności.

13

@Janiama Wole jednak Lm dla drużyny.

0

@student97r Tylko Harden :D

1

@bixmix i liga mistrzów.

18

@deyna2018 Ciężko odejść od stylu którego nie ma.

1

1

@Avada Kedavra To napewno.Oby Vital się ogarnął bo stracimy świetnego zawodnika.

4

Bartek Bednorz w ostatnim meczu strzelił 6 asów i to nie na byle kogo bo na Trentino.Jesli Bendzi podtrzyma formę to wyjazd na IO jest obowiązkiem jak dla mnie i mam nadzieję że Heynen nie zrobi psikusa Bartkowi.
https://www.polsatsport.pl/film/asy-bednorza-jak-z-rekawa-kapitalne-zagrywki-polaka-w-meczu-z-itas-trentino_6901516/?ref=wideo_kafle_dyscyplina

0

@robsesh Nie bo będzie na mnie xD.Ja bym zostawił :v

6

@Kapitan hawk Miałem cie oznaczyć ale widze czuwasz :D

8

@didzejos Uwielbiam Neymara jako zawodnika ale nie wiem czy sprowadzanie ziomków to dobry pomysł.

2

,,Jesteśmy nieco rozczarowani. Po kilku godzinach i paru wypitych piwach będziemy jednak mogli uznać, że to było dobre spotkanie''.
-trener Sheffield po meczu z United.

1

@cracker ,,Śmierć uśmiecha się do każdego człowieka. Jedyne, co człowiek może zrobić, to odwzajemnić swój uśmiech''.

0

@robsesh Ja mam Seville z remisem i też ostatni.Mam nadzieję ze nie bedzie żadnych niespodzianek.

1

@fcbarcafan19 Wilki może nie zaskakują bo oni w tamtym sezonie pokazali że są po prostu solidni ale Sheffield gra świetnie.Z nimi nawet Liverpool wygrał ledwo i City też miało problemy.Bardzo dobra drużyna z tych słabszych.

0

Strzelić 3 bramki w 7 minut ale stracić jedną w 91 minucie.Masakryczne uczucie.

2

Chyba najlepszy scenariusz dla United to baty od Tottenhamu za 2 tyg i Poche za Ole.

5

United po 30minutach :
- 0 sytuacji bramkowych
-0 celnych strzałow
-0 rożnych
-0 spalonych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?