La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

konto usunięte

1

Prezes Chelsea wypowiedział bardzo ciekawe słowa. Oczywiście mogą nic nie znaczyć, ale odnosił się do sytuacji Romana Abramowicz w Chelsea. Powiedział, żeby poczekać na okno transferowe. Jeśli wtedy zostaną wydane duże pieniądze, to będzie oznaczało, że Chelsea dalej jest ważna dla Abramowicza. Jak się czytało tę wypowiedź, to można było odnieść wrażenie, że to zapowiedź ogromnych wydatków, ale może źle to odebrałem. :) Z tego co pamiętam, to w połowie grudnia ma być wydana decyzja na temat zakazu transferowego w zimie dla The Blues.

1

@student97r W Chelsea o tyle jest dobrze że tam nie trzeba wiele wzmocnien chociaz z 2 gwiazdy by się przydały.

konto usunięte

0

@Encore Gdybym miał wybrać jedną formację, to wzmocniłbym obronę. :)

0

@student97r a on może do UK wogóle wjechac? coś słyszałem, że przez sankcje mial jakiś zakaz i szukał obejścia, jeśli nie - to po co miałby wydawac pieniądze na coś czego nie może oglądać z bliska ;)

konto usunięte

0

@NaFazieHitman Nie może, ma zakaz, ale podobno cały czas jest bardzo blisko klubu. Wydał duże pieniądze na Pulisicia. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?