Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho może być problem :d
0
@Danny Gaucho To że pobije to wiadomo ale prawdopodobnie rekord Ronaldo zostanie na długie lata :v
0
@RobiS Polska z handi
0
@masq to ładny wynik.Mi się jeszcze nie udało takiego wyciśnać ale z biegiem czasu mam nadzieje że wpadne w taki rytm że bede napierniczał równo :v
0
@JimMorrisonFCB No ja własnie po 50-60 ale będę próbował dojśc do 100 :v
1
@Kapitan hawk to się nie postarałes :C
0
Ile zrobiliście max pompek bez przerwy ?
0
@student97r No broda ta chociaż tych tych strat mam wrażenie że co raz mniej u niego.Fajnie że James gra praktycznie od deski do deski i się nie oszczędza jak to inni robią :v
0
@Ratamahatta On też już chyba nie ma aż takiego parcia na futbol.Do tego te kontuzje go meczą niemiłosiernie.
0
@student97r Chyba że by ktoś się napalił na to.Może brodacz by zrobił to I najwyżej piłki by nie oddawał xD
0
@student97r O właśnie może Davis bo on w sumie jest taki od wszystkiego :v
2
Westbrook jakby się postarał :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pitera27 Różne godziny nauki mam a że lubie NBA to cóz :v
0
@Pitera27 Obecnie zaraz idę spać xD
0
@Pitera27 Czemu aż tak? :v
6
To były czasy... :v
https://i.pinimg.com/originals/8e/ce/1e/8ece1e1eaa3ced907bd0f8c980a31ffb.jpg
2
@AmigoBlancos i dynamika wróciła.Wcześniej taki klocowaty byl.
0
@Danny Gaucho Ma nieprzyjemny styl.Taki wkurw....ale dlatego jest tak dobry.
0
@Chwytliwy Reca to zaskoczyl mocno.
0
@Danny Gaucho Hardena nazywa sie Messim teraz bo wszyscy wiedza jak gra a on i tak zawsze zrobi swoje.
0
@Sajonara Ale dla niego to standard.To geniusz ofensywny ale w defie ma troche braków
0
@Hushovt jaki nick ?
0
@student97r Ale Paul wydaję mi się że szybciej odpuści granie.Co raz więcej problemów ma zdrowotnych.Oby nie i żeby grał jak najdłuzej bo jego zawsze się przyjemnie ogląda mimo że to nie jest już ten CP3 z najlepszych lat. :d
0
Puchar niczym ten z ligi Europy :v
0
@student97r Mnie ciekawi czy przegoni Paula w asystach
0
@student97r Jeśli nie trafi mu się żadna poważna dyskusje to łyknie i Jabbara.To jest zbyt ambitny gość.
0
@barcelonaLM Rakiety
0
@Colon zawsze canarinhos.
2
@damianex10 Wilfredo dostanie za 2020 jak igrzyska wygra :v