Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale szkoda Cavs :C
@student97r
0
@Hushovt Dobry serverek,polecam
0
@student97r Robot w ciele człowieka.
8
@IronSanHybrid Michał to jest świr paleta a nie jakiś leszcz
1
@student97r Dzisiaj nawet będzie można z polskim komentarzem obejrzec Irvinga :D
1
@Hushovt Vesteris jest good
0
@Kompletny A to jest za tamten sezon czy za co ? :v
0
@bixmix Nie no ale w 25 powinien być.
1
@PatrykBarcelona Bez Neymara w top 25? Kante ? o.o i brak Rudego z City xD....
0
@student97r Ale mi się podoba Boston.W sumie jak co rok o tej porze :D A Harden to #king
1
To co robi Harden w ofensywie jest genialne.Geniusz,geniusz i jeszcze raz geniusz.
5
@kuz Ledger wydaje się że miał trochę trudniej bo to była drugo planowa ale zrobił to mistrzowsku.
0
@mekston Djoko pewniaczkiem jak dla mnie.
1
@krzychu1526 Kurde a robi fajną muzyke.
13
@DonMatteo901 A ja nie bo ch*** widać.
4
@IronSanHybrid to o 1:30 może byc ciekawe
1
@Chwytliwy A kto go wezmie :v
0
@monsterrize Griezmanna wypromowali tacy ludzie jak Costa czy Giroud a w Barcelonie to lewe skrzydełko i niech świruje :v
3
@gorgota tak czy siak będzie mógł online ale ten status chroni w jakiś tam sposob przed cziterami
0
@Witekk10 Mahrez,Sterling,Bernardo,Sane i Dembouz ? :v
5
@Socjopata no i wyjaśnione
1
@Rewolucja123wiadomo że to będzie Pep.
8
@Kapitan hawk No i to jest info
0
@student97r w sumie to cyborg.To może grać:D
0
@student97r LeBron ogólnie dużo gra.Szczerze to myślałem że będzie więcej odpoczywal a tymczasem na pełnych obrotach.
0
@student97r No Lakers póki co jak walec w lidze. :d
1
@student97r A ja własnie oglądam Lakers :v
1
Baynes chyba przeżywa drugą albo już nawet trzecią młodość w Suns.Świetnie się prezentuje w tym sezonie.
1
@PatrychoO No bywa.Trudno :v
0
@kenneth99 taka zwykła przeróbka ale śmieszy :v