Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
de Gea to jednak ma ten refleks Boga.
1
@student97r Zobaczymy który ma lepszy step back :D
0
@student97r Brodacza trzeba oglądać i podziwiać.Fajnie że w końcu o normalnej godzinie :D
0
@Janas11224 Bo żaba to ziomal
0
@Pawlak1992 Klasyk.Też ją lubię :d
1
Święta tuż tuż a więc prosze się pochwalić ulubiona piosenką światęczną.
0
@Danny Gaucho A czy było kiedyś modne? :v
17
Griezmann to chyba z tą 3 na zachęte.
0
@Chwytliwy Dobrze to on nie gra.
1
@Socjopata Oczywiście że tak.
9
Tottenham 2:0 ! Siwy jedzie dalej.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
@JimMorrisonFCB Nawet fajnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Dembele z Dortmundu masakrował wszystkich obronców,Grizi top piłkarz na świecie i nagle przeciętniak,Coutinho nie ma.
0
@jedrek7000 I PIŁKARZY
0
Strzelcem bramki En Nesyri Y
0
@Criss18Barca Jak dla mnie to może i na bramce zagrać byle by zagrał w końcu dobry mecz.
0
@Kamill10 Może i tak ale dzik Sissoko na ławce tez... :C
0
@Rewolucja123 Szkoda że Eriksen i Lo Celso na ławce.
7
Skład Mou na dzis:
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/78761035_10156913031923505_7688078913964081152_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=wMGq7fOt_aoAQnkGjZvLgO-Xm-JHHwGMz5nkylA6P5gCjGwY3xX5qQe4A&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=438c447fcd69bb7a52268ab505e15166&oe=5E4F5544
0
@draxidox Bedzięmy dzisiaj kisić te ogórki. 5:0
0
Handi na Barce po kursie 2.50. Co tu może się nie udać :v
0
@Rewolucja123 W Tottenhamie ma lepszą kadrę.Zreszta nie wiadomo kiedy Emerego zwolnią :v
0
@Striker Chyba tak właśnie zrobie. :v
0
@NaFazieHitman Przeciez on dopiero wrócił po przerwie (1,5 miesiaca chyba ) Daj mu 2-3 mecze i wtedy wstawiaj statystyki ^>^
0
Debiut Mou w Tottenhamie czy mecz Barcelony...
Ciężki wybór.
0
@student97r A no Niko jest jeszcze.Fajnie to wygląda.Będzie jeszcze Polak kiedyś ? :C
0
@Gaucho Wilder bez problemu.Tylko Fury może go uśpić.
0
@student97r Europa rządzi :D Giannis i Luka.