3

@Kapitan hawk Ale do Cb się przyzwyczaiłem :v

1

@Kapitan hawk hah dobry przykład :v

0

@Kapitan hawk chodziło mi bardziej o tego crisa :D A na 99% celowo napisał mała ^^

1

@Chwytliwy Ja akurat bardzo lubie owego użytkownika @Kapitan hawk i wiem że mimo go nie lubi to tyci tyci go szanuje :v

2

@masq Albe i Suareza szanujesz?

1

@Grzesior667 O to mi chodzi.Możesz go nie lubieć,nienawidzic,pluć,hejtować za to co czasem odawala na boisku ale szacunek jako własnie piłkarza jest dla mnie rzeczą normalną.

0

@FDJ i to pisanie z małych liter w 2k19

1

@Chwytliwy Jaka kochana?XDD Jakie zmuszanie? ja j3bie.

0

@PatrychoO Mordo jaki Ramos?Ronaldo to jeden z najlepszych w historii,dla niektórych nawet najlepszy (nie dla mnie żeby nie było) i wydaje mi się że jakiś szacunek mu się należy za to zrobił bo nie jest łatwo zapier**** na poziomie nieosiągalnym dla nikogo prócz Lio przez 10-15 lat.

11

@masq Myśle że za osiagnięcia i za to co zrobił dla futbolu to wypada.

1

@Hawajczyk Myślę że on jest zły na siebie że zagrał padake kolejny raz a nie na trenera czy kogoś tam innego.

3

@Kamiloza91 jutro nie ma misji

0

Komentarz usunięty

0

@damianex10 Mane za skromny.Takich tam nie lubią. :C

1

@FC1899Barca A ja bym chciał w 3 Sterlinga/Bernardo.

0

@Kapitan hawk On myśle że wie że zagrał słabo i bolało go pewnie to że nic z tym nie może zrobić.Ze zawodzi siebie ale przedewszystkim zespół.Mysle że sama zmiana go nie bolała ale bolało go to że po raz kolejny zawiódł.

1

@Kapitan hawk Z Ronaldo mam wrażenie że jest teraz tak że on nie może zaakceptować tego że jeszcze w co raz słabszej formie.Już nie będzie iśc w góre a tylko w dół i to widać w wielu meczach gdzie zawodzą u niego najprostrze elementy typu przyjecie pilki,podanie czy strzały w trybuny.Ma chorą ambicję i to w sumie dobrze ale będzie musiał z czasem przyjąć że to nie jest to samo co kiedyś i będzie co raz więcej takich momentów gdy bedzie zmieniany.

1

@Kapitan hawk Oczywiście.Obu szanuję i lubię ale mam wrażenie że tego drugiego traktuje się jak jakiegos zwierzaka :v

5

@Criss18Barca pójdzie na siłownie pompować

0

@Kapitan hawk No to w El Clasico Ronaldo zazwyczaj błszczał (ma chyba 20 bramek) :v

0

@Kapitan hawk No ludzie pamiętają najbardziej finał LM czy finał mistrzostw europy lub mistrzostw świata a nie np mecz z Celtą.Tylko o to chodzi Kapitanie :v

0

@RedKorsak Zawsze tak było że się pamięta te najważniejsze momenty i w nich akurat Ronaldo zazwyczaj wychodził zwycięstwo.Czy to z repką czy z Realem czy z United.

1

Paulooooo Dybalaaa. Najlepszy *.*

0

@Kapitan hawk jak był trenerem w finale :v

0

@Kapitan hawk pewnie ta o wygranym turnieju z reprezentacją

3

@SkN Czy ja wiem.Juve nigdy nie grało jakiegoś spektaklu.Oni po prostu mają wygrywac.

0

O kurde.Ronaldo zmieniony? o.o

0

@Cave Wieku nie oszukasz.On może czuć się młodo ale to już nie jest ten sam Ronaldo który zachwycał.

0

@gorgota hmm to może sobie nawet dzis jeszcze wejde :V

3

@Messibestplayerintheworld Naśladuje Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?