Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11 To była piękna akcja Costy a nie fuks.
1
@Forza_Juve Zwinna bestia.Douglas zawsze imponował tą lekkością.
34
A mi tam się Dembouz podobał.Odważny i treściwy bo jakieś sytuacje wykreował.Straty chyba są normą dla zawodnika ofensywnego.
0
@student97r Hayward jak za najlepszych lat przed kontuzją.
Dobrze go widzieć w takiej dyspozycji.
4
Conte co odmienił Inter.. i nie musiał wydać pierdyliand euro.
1
Gerrard Zizou Pique
1
@Kapitan hawk wtedy mówisz że kibicujesz sociedad
0
Cała hala drze się i gwiżdze na Hardena a ten gasi ich jak pety jednym rzutem.Pięknie James.Rockets wygrywają z Memphis.
4
@takisobiektos Spadnie do b klasy
0
@FCB24 Niby tak ale wątpie by Dallas było w czubie tabeli :V
1
@student97r Oj nie 5 tylko 4 xD.No wprowadził się swietnie.
0
@student97r Howard tak dobrze trenował że wgl nie schodził.A ta 5 kwarta cudowna w jego wykonaniu.Masa pracy w obronie.
0
@student97r Giannis/AD/Harden Ktoś z tej 3.
0
@student97r No wiadomo :D Teraz to aż sie chce ich oglądać.Nawet bym pokusił się o to że AD zdobędzie mvp :v
0
@student97r Oglądam Lakers i widze Snoop dog wziął się za komentowanie meczów xD
0
Ładny rzut Westbrooka na koniec 3 kwarty.Pytanie czy Rakiety odrobią aż 28 pkt.Wydaje się że nie ale kto wie :v
Chyba jednak po gierce 110:73
0
@student97r Ale podoba mi się ten projekt Miami.Im brakowalo własnie takiego zawodnika jak Jimmy.On jest jak młody Wade :D
0
@student97r Chyba że Harden odpali tryb boga alę wątpie bo coś mu dziś słąbo idzie.
0
@student97r Już jest po meczu także nie musisz wlaczac xD
0
@student97r Jimmy Bucket rozdaje karty. :D
2
@Kapitan hawk tyle samo pkt co Barca:v
0
@NeroTFP Ale chyba Mou chce jednak jakiś angielski zespół.
63
To by było cos
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/73381186_1384038765098939_8032837025440727040_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkn0hVm0pwO4DGc7dp3YXT66gsShTe_8OC8zo7-AvLLzeIgih5AOL1MMp85eBHNlq0&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=d8cf00ec1b224806e8ad6ba9f85c9bc5&oe=5E5D1F03
0
@Skaramuczi Na Mbappe+Sancho.
1
,,W defensywie był raczej "cichą myszką", która ani niczego nie zepsuła, ani nie wyszła przed szereg''. + karny= 3 od użytkowników xD.
0
@Ratamahatta Tylko pseudo fani Messiego tego nie zrozumią.Gdyby Messi robił swoją robotę a nie ograniczał pomocników wyglądało by to inaczej.
1
@student97r No tak i to nawet nie tak pozno że 4:30....
5
@Kapitan hawk razem z Realem i wtedy klasyk w 2 lidze
0
@student97r Naszczęscie są streamy :D
0
@student97r Nie wiem czemu c+ nie wybrało Miami...