Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix Brama Benza i win Realu :v
1
#black friday
0
@Pablopicasso27 no to zrobił to VVD
2
@Arnold1234 Real,handi city,totki,handi live
5
@bixmix Przecież to Wichniarek.On ma swój świat.
2
@Rewolucja123 45
4
@macio_944 Ja jakoś od początku za nim nie przepadałem.Czy w roli komentatora czy jakiegoś eksperta.
0
@student97r Portland w końcu gra naprawdę dobrze.
0
@Avada Kedavra w 1/8 z Tottenhamem
0
@koksik2700 i tak naprawdę pierwsze trzy sezony Bale'a były dobre bo strzelał i asystował i był kluczowy a dopiero później kontuzje które go trochę zniszczyły.Za to Dembouz od początku nie może złapać rytmu i nie wiem czy się po tym podniesie.To już 3 rok jego.
6
@koksik2700 Tylko ile dał Realowi Bale a ile Dembele Barcelonie.
7
@Janiama ty ale Cristiano proszę nie obrażać
1
@student97r No niestety tak ale i tak go będe oglądał dopóki nie skończy kariery.
0
@student97r Ale szkoda mi było jak Kyrie się już na koncu przytulał z zawodnikami Celtów.Przykro się ta jego kariera potoczyła w Bostonie.
0
Ale ładnie dziś gra Brooklyn i to bez Irvinga.Dinwiddie niczym Luka :D
0
@student97r James najlepszy *.*
1
@gorgota było do dt zanieść
4
@Kengo Solskjæra zwolnią po meczu z Mou.
1
Ostatni mecz Arsenal wygrał 24 pazdziernika i to z jakimiś ogórami z Portugali.
2
@Socjopata Ciepłe croissanty i mecze angielskiej Ligi
1
@Socjopata kupiłbym Arsenal Londyn
1
@Avada Kedavra @student97r Ale z tego co widzę to kibice Arsenalu cieszą się jakby wygrali mistrzostwo :v
0
Szczerze to nie wiem kto będzie chciał objąć Arsenal.Strasznie ciężki klub do prowadzenia.
0
@bixmix chyba się uda :v
0
@bixmix taaa.przerabialem ten temat xD masakra
1
@Hushovt też już nie gram:v
2
@bixmix ta wielka szansa na flashscore nie raz prawie do zawału mnie doprowadziła
1
@Hushovt arianea pada hah
1
Jak dobrze ze tylko 2zł dziś zainwestowałem w United.
1
@FDJ Zostaw już Lusito :