Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 To skoro Son nie zrobił nic nadzwyczajnego to czemu inni tego nie robią? ^^ Tylko Sonaldo takie coś zrobił na takim poziomie.
0
@NGTRX A to Suarez zrobił tą akcje czy zespół? :v Son sam sobie zrobił i sam strzelił.
0
@Ynek Wydaje się to łatwiejsze niż przejścia całego boiska.Tu jednak jest strzał z 5m.Niezwykle efektowany ale jednak z bliskiej odległości.Son swoją akcję robił od swojej bramki.
0
@KamQiX No tak by to własnie nazwał Lusito-efektowniejsza a u Sona trudniejsza.
1
@Ynek Niby tylko biegł ale zrób tak przez całe boisko na tym poziomie.
1
@Maniek9444 Też tak sądze.
1
@Ynek Pytanie co jest trudniejsze.Przejść całe boisko czy strzelić tak piętą jak Lusito :v
0
@KamQiX Niby tak ale takie rajdy rzadko widzisz.Ostatni to chyba Lio taki spektakularny :d
0
A rambla jak twierdzi..która ładniejsza bramka Son vs Lusito?
U mnie jednk Son bo jednak rajdzik przez całe boisko zawsze imponuje.
0
@student97r Ale Davis dał popisu.Chyba też poluje na mvp.
0
Kurs na Tottenham ponad 6.Chyba warto spróbować patrząc na to jak Bayern gra.
1
@kerouac Ja lubie letni jak i zimny.Islandia jest chyba jednym z najpopularniejszych miejsc :d
0
@Colon Wszystkie serie z wakacji z nim oglądane po setki razy. :D
1
Ulubione komedie świąteczne? Oprócz Kevina :v
1
@kerouac Brzmi ciekawie :v Słyszałem że Egipt jest fajny ale jakoś nie moge sie przekonac.
1
@kerouac W sumie to sam nie wiem gdzie bym chciał poleciec/pojechac.Kiedys napewno Stany ale jeszcze nie teraz.Moze jakas wyspa?sam nie wiem.
1
@kerouac W te wakacje byłem w Chorwacji i bylo świetnie ale planuje Madere :v
3
@barcelonaLM A czy on się kiedyś zaczął :v
0
Widzę że Piątek to tylko z karnych strzela.
0
@Kamiloza91 Z sympati do Conte a po drugie to Inter więcej może ugrać dalej :v
0
@NaFazieHitman No właśnie a taki inter może być dla kogoś nieprzyjemny.
2
@Kamiloza91 Messi niech strzeli hat-tricka ale Inter wygra 4:3.Lepiej żeby Inter był dalej niż Borusia.
0
@FC1899Barca Marketing.Żaden bokser nie jest tak promowany i pompowany jak AJ.
2
@Hiacynk Ma młot ale jest też zawodnikiem którego można wypunktować.Pokazał to Fury i nie wiem jakim cudem tam był remis.
1
@Barca_Big_Moment Nie tylko wczoraj to mówił.Joshua od dawna jest chętny na walkę a Wilder niezbyt.
3
@FC1899Barca A to czasem nie na odwót że AJ chce walczyć a Wilder nie bo za mało hajsu?
0
@Criss18Barca Rashford.
1
@koszol Wątpie by Barca ograła Inter.
3
@Elosek Ja czekam na dobry mecz Grizego z dobrym rywalem.
0
To mało pięknych bramek autor chyba widział :D Ale fakt trafienie Lusito wyborne.