Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Może z tym ostatnim przesadził ale akurat wybór Ronaldo nie dziwi.Każdy woli co innego a Lewy akurat preferuje CR.
0
@Filek25 Obsesja doskonałości.
1
@MesQueUnClub96 To będzie jego pierwszy raz.Zobaczymy ;v
57
@Gaucho To gala o której wiedział tylko Cristiano.
0
@Hushovt bierzesz ją na raz i po kłopocie
0
@Pablopicasso27 Broda to nie robot i też czasem musi odpocząć.
0
@student97r Ostatnio spotkałem się z opinią że to Kobe jest goat bo indywidualnie nikt nie ma/miał do niego startu jesli chodzi o czyste umiejetnosci :D
3
Siiiiii
0
@student97r 4 wyrazy ale potrafią wywołać burze
2
@student97r Greatest of All Time
2
@student97r w końcu Okc w c+
0
@Hiacynk Nazario na zawsze w serduszku.
1
@Hushovt Bale Batman
0
@Adamski69 mój ziomo mój ziomo
1
@deyna2018 Już od dawna ale oficjalnie w maju
0
@damianex10 Czasem można właśnie tak wjechac na wariata za piątke tak jak ty.Może dziś coś jeszcze będzie :v
2
@Hushovt Niby tak ale to nie była trudna decyzja :v
1
Niesamowite jak jeden faul może zadecydować o meczu.Czerwo dla Jorginho i Chelsea gra ostatnie 15 minut w 10 a tymczasem dostają 2 bramy w 5minut.
0
@damianex10 Hah ja akurat odpuściłem bo myślałem że Arsenal na luzie dociagnie to 1:0 a tu pyk :d
1
Mecz pt ,,Jak spierd**** mecz w 5minut'' .
1
Franek Lampard ! @student97r :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kireczkowaty wtedy jeszcze nie było balonów
11
@tristan87 W końcu coś ciekawego będzie
0
Arsenal 1:0 Auba
2
@Avada Kedavra Wyzwali cię na pojedynek w metinie
5
@kerouac Mówiłem ci żebyś wykupił premium
0
@Lord_Vader Na siłe można by i Xaviego ale on już w 2015 odszedł.
1
@Lord_Vader a no w sumie można też Inieste bo on w 2018 w Europie zakończył granie.