Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker hahahahah odpuść mu xd
1
Komentarz usunięty
0
@Djzordon zasłużony.
3
Ramos wyprzedził Griezmanna w bramkach w lidze.
4
@student97r W pewnym momencie Liverpool miał 20 zwycięstw i jeden remis. Sezon piękny.
2
Dawno nikt tak nie posprzątał Liverpoolu.Guardiola to jednak Guardiola. Piękny mecz błękitnych.
2
Manita od City 5:0
1
@Janiama Benzena strzeli. Mówię Ci.
1
@damiano996 przejął rozwalona drużynę i nie miał letniego okienka transferowego.
0
@ArterkHD W Leicester mówili na niego Algierski Messi.
0
@FCMichalo kaczy napewno nie
1
@kamiVeB to i tak Ronaldo go przegoni bo ma jeszcze 9 meczów.
0
@kamiVeB maja w lidze tyle samo a Ronaldo ma jeszcze 9 meczów do rozegrania :)
0
@kamiVeB Ronaldo ma chyba najwięcej bramek w 2020.
0
@Messibestplayerintheworld Wątpię czy zniszczy. Będą szanować wynik i po prostu przejdą dalej.
6
@FC1899Barca Mbappe.
0
@Konias4318 Każdemu może się zdarzyć słabszy dzień. Liverpool bil wszystkich przez cały sezon.
0
Szkoda ze Aguero doznał tej kontuzji. Tak to pewnie by coś dołożył od siebie.
0
@Chwytliwy teraz będzie mu ciężej bo United wkoncu gra w piłkę.
0
@kamiVeB kto to?
0
@escarabajo Nie no trochę przesadziłem. Bruno jest świetny ale kdb to kdb :d
1
@Chwytliwy vvd techniczne jest świetny.
0
@Hiacynk Bruno w next sezonie będzie lepszy
0
@Konias4318 zaraz po Arthurze
0
@Chwytliwy Sane też z lewa noga gra na lewym :d
0
@kamilop mów dalej
0
@ArterkHD nie próbowałem
1
@Avada Kedavra Takimi zawodnikami powinni się interesować. Szczególnie tymi co grają w LA lidze, są ograni, w miarę młodzi i mają jakieś perspektywy.
2
@macio_944 Ale też i umiejętności. Tam w obu składach aż kipi od jakości.
0
@Hiacynk On gra na lewym?