Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP Diego Simeone z Atleti.
0
@Kajtek77 To dobra drużyna ale chyba pewnego poziomu nie przeskoczy.
2
@kamiVeB Pep zawsze better
1
@messi564 @Kapitan hawk co z tym Odegaardem
0
@TheMugShot Nigdy nie lubiłem tego języka. Na angielskim zawsze byłem bo uwielbialem się go uczyć a jak był niemiecki to byłem 1 do wyjścia
0
@msmsms Zawsze tak jest gdy top6 gra z innymi zespołami.
0
@Hiacynk Obstawilem bramkę Benza.
1
@Chwytliwy No i gitara
3
@Avada Kedavra jeszcze mu się nie przestawilo
1
@Kapitan hawk Bez LM chyba w next sezonie. Lipa totalna grać w Le.
1
@Avada Kedavra też nvm o co chodzi
1
@FeloRPS Lipa totalna dziś. Nic nie wchodzi.
1
Tottenham 2:0 w d.
0
Andrzej Duda twierdzi że Rafał Trzaskowski nie umie rury naprawić.
0
@Kamiloza91 odrobia raczej
0
@Pablopicasso27 około 3 koła czasem 3,3-3,5 ale dlatego że pracuje u wujka
6
Ładnie tam się w bildzie bawią.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106380329_3400388743326994_8585483427021300307_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=aNyoeyljXRIAX_Em3V5&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=d1a0f3a0c4afaf51717ef9b955903d3d&oe=5F21C6AE
1
@Szymix654
4
@Chakalaka A zerknę.
1
@mekston Też dużo pecha bo kto wie a może gdyby nie kontuzje Dembouza to by nie było tych problemów?Gdy był zdrowy pokazywał fajną formę.
0
@Chwytliwy Też mi się podobają.Takie wyraziste.
2
@SeeleyBooth Ciesze się że się rozumiemy.
3
Mój pan z avka za Coutinho lub Dembele?
0
@cules100pro Nie opłaca się Griezmanna oddawać.
0
@BarcaInfo Jedno nie można powiedzieć że akurat było mu zawsze do twarzy w koszulce Barcelony.Dobrze się to komponowało.
2
Tammy Abraham zmarnował najwięcej stuprocentowych sytuacji spośród wszystkich zawodników Premier League.
Początek miał świetny ale póżniej już coraz cięzej.W ostatnich 14 meczach ligowych strzelił tylko 2 bramki.
0
@Coutinho007 Niby tak ale Hazard nie mógł wgl złapac rytmu meczowego.Mecz zagrał i zaraz kontuzja.
0
@gumaz Handi Tottenham i bramka Benzemy.
1
@MichVeB Ja bym obu ich zostawił.
1
@Messibestplayerintheworld Spokojnie jest Lukaku.