0

Atletico po tej przerwie prezentuje się nieźle w lidze. Na 5 spotkań wygrali cztery i jeden remis z Bilbao 1:1.Do tego wciąż walczą o LM razem z Sevilla.

1

@Kapitan hawk Przed przerwa mi się mega podobali. Nvm ale może ten okres trochę im zamulil.

2

2

@Kapitan hawk Ogólnie Sociedad po tej przerwie gra słabo. Odegaard slabiutko a jak jego nie ma to jest ciężko.

0

@barcowy1899 de jong na 5.

1

@MNSbEstEver A kto ma ta srake?

1

@RosjaninBut Taki jest plan a zobaczymy co wyjdzie

1

@Triv44 Aguero ale to z sympatii.

3

@SeeleyBooth Z Zielinskim by klepke zagrał.

1

@MESSIah16 Ma wiele atutów. Przerzut, strzał z dystansu i prostopadła też fajną potrafi zagrać.

0

@MESSIah16 Sergio Kun Aguerooo

1

Andrzej Duda najwięcej głosów zdobył na wsiach.

2

@draxidox Wolę się napić z babcią herbatki niż z wami parufki

7

@kkbarca Nigdy nie wiesz kiedy Psg wyskoczy.

4

@FeloRPS No Sanczo ta :d

9

@MichVeB Neymara kup bo bez niego to LM nie wygrasz

6

@BarcaInfo Az kusi by postawić pitos na Atleti.

5

@MarioVeB! A sam piłkarz jest niezły. Jasne nie przyszłościowy ale spokojnie wniesie trochę jakości na 2-3 lata.

2

@xVENUMx Messi po tej akcji aż przewrota se zrobił.

2

@MichVeB Cały skład do wymiany

5

@Janiama Trzaskowski mógł by tam go zniszczyć ale skoro mówił że się niczego nie boi to come on.

1

@masq Nie jestem z tych co lubią zwalniać trenera po paru miesiącach ale Setien jakimś topem trenerskim to nie jest.

2

JR Smith porozumiał się z Los Angeles Lakers w sprawie umowy, dzięki czemu zagra dla ekipy z Miasta Aniołów podczas wznowienia rozgrywek w Orlando.
@student97r @fart LeBron przygarnął ?;p

0

@MESSIah16 Taki Ferguson też trafia się raz na x lat.

1

@Janiama Z chęcią obejrze.

0

@kamson24 Właśnie jest u mnie ;v

1

Lipton czy Nestea?

0

@Avada Kedavra W sumie to wszyscy mają sznanse na LM xd

2

@MarFan Barcelona nie będzie drugim Milanem.

2

@Coutinho007 Zaraz odpalam fifke 5minut i gotowe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?