Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@student97r Uwielbialem Lapsa jako piłkarza i w każdym meczu mu mocno kibicuje.
1
Półfinały pucharu Anglii : Chelsea vs United. City vs Arsenal. Mecze odbędą się 18 i 19 lipca na Wembley.
1
@Bykunn w sumie byku... :v
0
Lubelskie zdecydowanie na Dude.
0
Korwin podobno dziabniety lekko.
4
Kto by pomyślał że gość który prowadził mam talent może mieć prawie 14%w wyborach prezydenckich. Gdyby Kidawa była dalej to kto wie.
0
@Jaca27 Dokładnie kurski
1
@Hushovt A ja na siebie
3
Kurs na sts na Trzaska tylko 1.80
0
W sumie ciekawe jak byśmy zrobili głosowanie u nas na la rambli i jakby to wyszło.
15
Bosak i Hołownia bardzo dobre wyniki. Biedron i Kosiniak slabiutko.
6
Kosiniak jak slabiutki. Hah.
11
Hołownia super wynik.
2
Nie ma szans AD w drugiej turze.
0
Napięcie wzrasta.
0
Frekwencja rekord. Wow.
5
Ale czuje dymy tutaj o 21.Już nie mg się doczekać.
0
@michaleu Nie to po prostu Arsenal.
0
Kurs dziś na Real 1.45.Ktoś obstawił królewskich?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy raczej bez szans na złotego buta.Zakonczyl sezon ligowy z 34 bramkami.Ciro i Ronaldo mają do rozegrania jeszcze aż 10 kolejek.Maja kolejno 28 i 23 bramki i wątpię by nie przekroczyli 34.
1
Mistrz dla Juve co raz bliżej.
0
@BarcaInfo 15 baniek za Rashice..
0
Szykuję się dogryweczka w meczu United vs Norwich. ;v
0
@bixmix No City mogłoby być nie dotknięcia.
0
Cięzko póki co idzie z Norwich.
4
@kamilo0066 Na potężny minus Umtiti
0
Espanyol na ostatnie 7 meczy wygrał tylko jeden i było to z Alaves.Może jutro zagrają mecz życia.Kto wie.
7
@ksobi Vidala szanuje ale on się nie nadaje na 1 skład.Nie samym sercem wygrywa się mecze.Niestety.
1
@Kapitan hawk A daj pan spokój.Zawsze jeden nie wejdzie -.- Wydałem w ten weekend 50zł i wygrałem 50zł xD....