Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Ciekawe kto Gomesa przygarnie. Trochę dziwne że United go nie chce.
1
@Hiacynk Ciekawy ruch.
3
Już nawet w koszulkach są.hihi.
https://pliki.meczyki.pl/big/337/5ef2da33a5183.jpg
1
@obcy Xavi odchodzi do Juve.
0
@SeeleyBooth Myśle że tak większość ma.
0
@MarioVeB! Chyba się skusze i postawie na nich.
0
@zadafcb Władzio ma takich fanów.No no
3
@justfootball Zawsze i wszędzie.Marco to crack.
1
@MrShakira Adama jest dobry jak mu się zostawi miejsce i jak sobie wypuści piłe na 20 metrów.A to chyba w Barcelonie nie bedzie miał :v
0
@Sherem Zna ten klub jak mało kto.Odrazu by wniósł trochę jakości.
2
@FafitFCB Verratti to już w samolocie podobno był :v
1
@Chwytliwy Widac odrazu że przy nim reszta czuje się pewniej.
3
Oby Pogba wrócił do formy.Pięknie wczoraj zagrał.
0
@LuisSalvano Nawet powiem ci szczerze ze już nie wiem kiedy trolujesz a kiedy nie.
12
@LuisSalvano Czasem zastanwiam się co musi siedzieć w twojej bani.
0
@BarcaInfo Żegnaj Arturze. :[
4
@fcbarcafan19 Ja tam wole żeby to Riki zabierał te minuty a nie Pjanic który za 2-3 lata pewnie pójdzie do USA albo jakieś Chiny.
15
@BarcaInfo A Kike pyk na mecz z Celtą 11 wychowanków w pierwszym.
6
@FcBforever221 Ter Stegen za Nojera
13
@cudak321 I warto dodać że tam w Brazylii wszystkie formacje zasuwają i nie truchtał sobie czy coś w tym stylu.
6
@kamilop Jaki dobry interes?To strzał w kolano.
16
@Mesi12 To nazywanie go Xavim to jedynie mu zaszkodziło.On ma tyle wspólnego z Xavim co ja z baletem francuskim.
2
@MrMischol Niech kosztuje nawet 500 mln.Ten transfer nie ma żadnego sensu i nie powinien się wydarzyć.
1
@Avada Kedavra Od Modricia to chyba dałbym wyżej Ramosa.
2
Draymond Green o LBJ :
,,Gdy spojrzysz na jego osobę, to praktycznie jest bez żadnych wad.
Na parkiecie jest w stanie robić absolutnie spektakularne rzeczy. Jednak bardziej cenię go za to, co robi poza parkietem.Lubię grać przeciwko niemu, bo lubię rywalizować z najlepszymi. Jednak znacznie więcej szacunku mam do niego za to, że jest naszym ambasadorem. Mam nadzieję, że pewnego dnia zdecyduje się kandydować na prezydenta.''
/probasket
LeBron prezydentem?To by było coś hah :D
@student97r @fart
1
@Hiacynk Nie ma Kuna :(
2
@Gomess Każdy mecz jest inny.
1
@tristan87 Ramos ma akurat bardzo ciekawa technikę uderzenia.
2
@Hakiru Bardziej cenie sobie Atalante. Lipsk to już topowy zespół w bundes.
6
Jakby by była nagroda typu największy postęp dla danej drużyny to dałbym właśnie Atalancie. Człowiek ma wrażenie że oni nie mogą być jeszcze lepsi a za każdym razem zaskakują. Pozytywnie oczywiście.