1

Odcinek footroll'a o wczorajszym meczu Realu jak ktoś chce.


0

@Janiama O prosze.To nie wiedziałem :d a co do wywiadu do dosyć fajny bo otwarty taki.

0

@Janiama Marcin Rosłoń to ten który komentuje w c+ ?

0

@Janiama To w końcu byłeś słaby czy nie?

1

@BOTAlpha Nie no a poważnie to możesz już na spokojnie.

0

@BOTAlpha Idziesz na wariata i uciekasz szybko

2

@DaPi Z czegoś to musi wynikać że nasi pomocnicy praktycznie wgl nie podejmują prób podan tego typu.

3

@kuz A komu tu podawać?Griezmanowi?Suarezowi?Czy Messiemu ktory biega gdzie chce.

0

@Hiacynk Ostatnio gdzies widzialem ankiete wlasnie z tymi panami i delikatnie Raul.

0

Raul czy Fernando Torres?

0

@Avada Kedavra aa to deliaktnie się pomyliłem w moich obliczeniach ;v

19

@BarcaInfo Bedzie na 1/5 pensji Messiego.

9

Jeśli ta wymiana dojdzie do skutku to totalne iksde.

6

@kaziks Jacek Krzynówek

0

@student97r Czekamy na nba ::D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon CB.. Jak ty spokojniutki :d

0

@NeroTFP co zrobisz jak nic nie zrobisz :v

1

@Ramos9248 Musiałbyś zobaczyć sam.

8

@Jacu327 niestety nie brał leków dziś

5

@LuisSalvano skończ juz

1

@tobiasson92 Oni tego nie rozumia.

0

Ale slabiutki mecz Odegarda. Coś nie w formie Norweg.

1

@Messibestplayerintheworld Wygra bo Barcelona jest słaba.

0

@Wojcio drewno ahaggahaha Good brain

0

@MichVeB mecz to mecz

2

@Barwindg haha i jest chorągiew xd

0

Co za czasy. Większe emocje wywołuje mecz Realu niż Barcelony.

2

@Hiacynk Sędziowie mylili się, mylą się i będą się mylić a my musimy to zaakceptować a nie teorie wyjęte z p.

3

Niestety ale na padace która gra obecnie Barcelona to Real korzysta. Wydaje się to nie możliwe by zdobyć 3 pkt we wszystkich meczach jakie zostały. Na własne życzenie Barcelona oddaje/oddała ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?