Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama A mi się wydaje że on w Juve może coś fajnego grać.
0
@SonBarcaGoku Kante mocno obniżył loty.
2
@macio_944 Aj Radamel w formie.Co to był za typ.
https://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/1/5/15f2125aefc78f3eef2c1d5968c99135.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1/2&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80
2
@masq Grizi najlepiej jakby biegal gdzieś w okolicy pozycji numer 9/10 a tam zazwyczaj jest Messi.
0
@macio_944 A dziękuje . :D
7
Manchester United zadbał o to, aby Old Trafford nie świeciło pustymi krzesełkami. Klub przygotował efektowną mozaikę, na której znalazły się zdjęcia ponad 40 tysięcy kibiców z ponad 190 krajów.
2
@macio_944 A propo dżemu to ide sobie naleśniki zrobić
0
@Cwaniak4 Czy ja wiem.To normalne raczej.Wieku nie oszukasz ;v
2
@Bykunn Również.Pełny składzik mają więc myśle że takie 2:0 na luziku.
0
@Lokoo Dorzuć wielki Manchester United
1
@MontelQ Zagłosują na Korwina
0
@Bykunn To też :V
2
@TheNekro94 Ty morduś nie kandydujesz na prezka :C
11
@Valverde_In Obecnie wszyscy są za 500+ bo jak ktoś powie że nie to ma lipe na starcie.
4
@ViscaBarca123 Teoretycznie powinien wyjść na Celte.Napewno dostanie jakieś minuty ale czy w pierwszym to nvm.
3
@Kajtek77 Prezydent którego potrzebujemy ale na niego nie zasługujemy
0
@eydem Resident evil
2
@IronSanHybrid Według mnie on będzie miał dobre mecze ale maxa swojego nie pokaże w tym klubie.
2
@Janiama Lepszy był ale powiedzmy sobie szczerze że stać go na lepsze granie
9
Pikenbauer i Lenglet to skały po tej przerwie. Ogólnie obrona chyba najlepsza formacja.
1
@ksobi No fifowym językiem mówiąc to chłop ma 99 zwinnosci :v
14
Messi już 32 lata na karku ale nadal nieźle kręci.
2
Jakby Semedo jeszcze bardziej ogarniał na boisku to byłby mega kotem bo technikę i zwrotnosc ma nieprzecietna.
20
Jak już Arthur ma odejść to najlepiej za same siano. Po co Pjanic ma zabierać miejsce młodym.
6
Aj. Normalnie to wchodzi Messiemu.
1
Ale co Riki rozruszal ten środek to jego. Wow.
0
Rakieta królu uuuuuu
0
Arthur już zdechł xd
0
Ale mi się podoba Lenglet po tej przerwie. Profesooor.
0
Nie chce bronić Barcelony bo gra jak gra ale tam jest 10 chłopa w polu karnym.