- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
1
Arthur 7 mln euro netto :) Ciekawe czy ludzie z Juve oglądają na bieżąco tego piłkarza czy tylko słuchają tego co mówili i pisali dziennikarze po pierwszych jego meczach w Barcelonie? Juve gra całkiem inny futbol niż Barcelona gdzie moim zdaniem jeszcze mniej będzie Brazylijczyk widoczny na boisku. Chyba że w Turynie mają szklaną kulę w której widać jak Arthur wyrasta na gracza przez duże G. Chociaż z drugiej strony pozbywają się starszego zawodnika a biorąc młodszego spokojnie na nim zarobią. Znając życie kupimy Arthura za dwa lata płacąc 80 mln euro :)
1
@Janiama No tak, ale oni na Arthurze nie stracą, jeżeli Barca w podobnych pieniądzach odkupi Pjanicia. Jeżeli Brazylijczyk odpali, chociaż wątpię to zrobili dobry deal, jeżeli nie to sprzedadzą go za dobre pieniądze. To wciąż młody gracz.
2
@Janiama Paradoksalnie to nie jest zły deal Juve. Tak jak piszesz, gość jest młody. Sprawdzą go w następnym sezonie. Jak się sprawdzi, to mają pomocnika na lata, a jak nie, to zawsze go mogą sprzedać i nadal dostaną za niego stosunkowo sporą kwotę. Tutaj dużo zrobi wiek i narodowość. Do tego pozbędą się Pjanicia - o wiele starszego grajka, który swoje lata świetności już ma dawno za sobą.
1
@Janiama A mi się wydaje że on w Juve może coś fajnego grać.
0
@Janiama Im jest łatwiej płacić takie pensje, bo mają bardziej korzystne podatki niż w Hiszpanii.
0
@Janiama Arthur będzie pobierał w Juventusie pensję nieznacznie wyższą niż Pjanic. Odpali to będą mieli pomocnika na lata. Nie odpali to sprzedadzą go jako młodego brazylijskiego piłkarza za jakies 50mln. W naszym przypadku przyjdzie piłkarz z pensją 3x większą niż Arthur. 30 latek na którym na pewno już nie zarobimy w przyszłości więc zostaje złudna nadzieja, że wypali.