Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shinthps Sam wole filmy bez lektora ale jak leci no to już obejrze :p
20
@Janiama To się wyrównuje bo poziom Bundesligi jest dużo nizszy niz w Angli i Hiszpanii.
1
@BlauGrana1404 Dla mnie najlepszy z tych wszystkich Batmanów jakie wyszły :v
0
@shinthps Eeee tam.Idzie się przyzwyczaić :D
5
Za 30minut na tvn klasyk klasyków a mianowicie Mroczny Rycerz.Polecam mocno osobom które nawet nie oglądały pierwszej części.Chociażby ze względu na Jokera który jest zagrany perfekcyjnie.
1
@Chakalaka Złota zasada.
0
@DarekFCBnaZawsze próbowałes wyłączyc i właczyc?
0
@Chwytliwy No narazie Arthur to za wiele nie pokazał w Barcelonie.Pokręcił coś tam w Brazylii i przyszedł tu i tak srednio póki co.
2
@bixmix Mi PSG przyszła w 2 dni z najka
4
@Ratamahatta Nie wiem ale niedługo będzie trzeba zmienić nazwe na FC Emeryci.Zamiast szukać jakiś młodych kotów to interesują się chłopem który już swój prime miał dawno temu i jedynie po co do Barcelony może przyjśc to po lepszy hajs.
18
@Arkon Ogólnie kibice Legi to zazwyczaj same braindead
3
@Janiama To chyba zespól który każdy zna.
0
@BarcaInfo A może to szansa dla Puiga? ;d
0
@BarcaInfo Rakieta godnie go zastąpi.
10
@ArdoFCB Nic nowego.Każdy jedno mówi a drugie robi :v
18
@macio_944 Dlatego trzeba glosować na Krzysia Bosaka.
2
Nole jaki luz.Chyba szykuje się transfer.
0
@MichalZZZ Do dziś ma wakacje
0
@Danny Gaucho Kimmich ma więcej asyst od Lewego :D
2
@Danny Gaucho Pierwszy to powinien być Kimmich
1
@FC1899Barca Jak widac nie tylko bramki się liczą.
0
Lubicie hazard? Poker i tego typu gierki?
1
@fcbarcafan19 No Eminem to legenda. Mistrz zarówno pod względem technicznym i lirycznym. Jego albumy będą wspomniane przez następne dziesiątki dekad.
3
@matirix20 @Mario96w @IronSanHybrid @fcbarcafan19 ja go zawsze na siłowni słucham. Dobrze wchodzi
2
@IronSanHybrid kendi szap zawsze na propsie
1
@fcbarcafan19 klasyk
6
18 lat temu Shady Record którego właścicielem jest Eminem podpisał 50 centa. Macie jakieś ulubione kawałki Centa?
1
@Hiacynk Nawet jak forma mu nie dopisze to karnymi nadrobi.
2
@FafitFCB Dobrze ze się nie utopiles
0
@MESSIah16 Byłem za mały ale Figo podobno był jednym z najlepszych na świecie.Tak wujaszek mi mówił.