Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Właśnie przelaczylem i strzelili :v
1
@sendesara Patrick Vieira
9
@macio_944 @Danny Gaucho
1
@Hushovt właśnie mi tak chodziła po głowie
1
@Mns21 Z karnych nabil ale i tak slaby wynik Griza.
0
@Hushovt Arwena
2
@Hushovt Galadriela
3
@Gosciuu ja nie ale brzmi fajnie
0
@ViscaBarca123 Jak to mówią,, w życiu trzeba wszystkiego spróbować '' Dzięki :v
5
@barcowy1899 Lewe skrzydło i Sancho.
0
@ViscaBarca123 a skąd to zamawiasz wszystko?
3
@bartekvisca Chyba każdy by chciał grać dla Zizou. Budzi respect.
1
@Hiacynk a, a, b, b, b, c a, b, a, b
2
@Kapitan hawk w punkt
0
@ViscaBarca123 Nigdy nie piłem yerby a zawsze ciekawilo mnie jak smakuje itd. Polecasz?
3
@Hushovt człowiek oglądał niby lotr a jednak nie wiele wie.
Dzięki świrze.
3
@kkbarca Takiego zawodnika zawsze jest ciężko zastąpić który robi po 20 bramek i asyst w góre.
2
@Kapitan hawk i pewnie zostanie to 1:0
3
@michaleu Kręci aż miło. Szybka lewa noga. Kogoś mi to przypomina.
5
@bartekvisca Odejście Suareza dopóki jest Messi raczej jest niemożliwe.
5
@Mario96w Wygra lub nie wygra
1
@Hushovt wchodze
0
@Kapitan hawk Ogórek nawet nawet
0
@DaPi Ktoś to musi robić i akurat padło na Rivaldo.
1
@DaPi Jest ekspertem.
2
@Janiama Możesz obstawić na Trzaskowskiego bo można dużo wygrac kurs. 3.00 :v
0
Filmik o Valenci od pana Tomasza.
4
@BartqRKO Trochę Di Maria.
0
@Shapiro co za świr w koszulce Armaniego
0
@Hiacynk Bez bramkarza będą grać? :v