1

@Chakalaka A Benzema to jeszcze wszystko nagra

0

@okiemtypera_lucaxx95 Meczyki to top3 rakowisko w internecie

2

@Coutinho007 To dobry zawodnik.Od pewnego czasu zrobiono na rambli trochę z niego kaleke :v

2

@Hushovt Suarez niby nie gotowy ale pruje po 90 minut ;vv

0

@matteoFCB Znaczy chodzi mi o to że ta Chelsea będzie chyba wspominana przez jakieś 1000 lat.

2

@matteoFCB W sumie to jest trochę smieszne jak się wyciąga błedy z przed 10 lat.

4

@Kapitan hawk Nie chce straszyć kibców Espanyolu (może tu tacy są) ale wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej jest bardzo ciężko i zazwyczaj kończy się to spadaniem na same dno.

2

@AmigoBlancos Kurtuła zawsze był solidnym gk.Początek był bardzo słaby ale teraz jeden z najlepszych na świecie wsród bramkarzy.

2

Teraz już wiadomo dlaczego tak dobrze gra.
https://x.com/scottholding10/status/1278276296846585856

0

@Djzordon i wygrali.

0

Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.

4

@Djzordon Jak zawsze.

0

@Jarema2000 No pewnie że tak

0

@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.

0

@ArterkHD Zależy na jakie.

0

@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.

4

1

@Bagsik88 Semedo w każdym meczu pokazuje że ma super drybling jak na obrońce.

2

@Chwytliwy Piątek troche za szybko skreślony.On żyje z podań a w tamtym okresie bardzo mało ich dostawał.

1

@messi564 Jakoś optymistycznie patrze na lige portugalską po transferze Bruno :D

3

@Comentateiro W United są pewni że Mason to przyszłość i im więcej minut tym lepiej dla niego.W Barcelonie chyba jeszcze nie ma aż takiego parcia na Ansu.

0

@messi564 No to chyba że by grał na tym defensywnym za Maticia.

0

@Chwytliwy Oby bo mimo że lubie Thiago to chyba nie ma co tam przestawiać środka pola.

2

Mason Greenwood strzelił tyle samo bramek w Premier League co wszyscy nastolatkowie w lidze razem.

1

@BarcaInfo Hmm musiałby wtedy Pogba grać na defensywnym.Co odrazu by spowodowało że praktycznie nie brałby udziału w ofensywnie.Do bani pomysł.

5

@Chwytliwy Jestem ciekawy co Arthur pokaże w Juve. Może styl mistrza Włoch mu bardziej podpasuje.

5

Victor Oladipo rezygnuje z obecnego sezonu NBA. Bardzo dobra decyzja. Oladipo jest po zerwanym mięśniu czworoglowym przez który musiał rok pauzowac. Zaraz startuje liga po przerwie. Będzie natłok meczy i lepiej jeśli odpuści i przygotuję się do nowego sezonu.

0

@Chwytliwy Dlatego nie ma co odrazu skreślac zawodnika.Myslisz że Jovic mógłby pójść w ślady Theo?

2

@Chwytliwy Theo mega gra.
Najlepszy Lo w lidze.

1

@PATRII17 Idealne ma środowisko do swojego grania. Nie wiadomo czy w Barcelonie by sobie poradził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?