Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka A Benzema to jeszcze wszystko nagra
0
@okiemtypera_lucaxx95 Meczyki to top3 rakowisko w internecie
2
@Coutinho007 To dobry zawodnik.Od pewnego czasu zrobiono na rambli trochę z niego kaleke :v
2
@Hushovt Suarez niby nie gotowy ale pruje po 90 minut ;vv
0
@matteoFCB Znaczy chodzi mi o to że ta Chelsea będzie chyba wspominana przez jakieś 1000 lat.
2
@matteoFCB W sumie to jest trochę smieszne jak się wyciąga błedy z przed 10 lat.
4
@Kapitan hawk Nie chce straszyć kibców Espanyolu (może tu tacy są) ale wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej jest bardzo ciężko i zazwyczaj kończy się to spadaniem na same dno.
2
@AmigoBlancos Kurtuła zawsze był solidnym gk.Początek był bardzo słaby ale teraz jeden z najlepszych na świecie wsród bramkarzy.
2
Teraz już wiadomo dlaczego tak dobrze gra.
https://x.com/scottholding10/status/1278276296846585856
0
@Djzordon i wygrali.
0
Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.
4
@Djzordon Jak zawsze.
0
@Jarema2000 No pewnie że tak
0
@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.
0
@ArterkHD Zależy na jakie.
0
@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.
4
@A_Gomesinho_21 Sancho
1
@Bagsik88 Semedo w każdym meczu pokazuje że ma super drybling jak na obrońce.
2
@Chwytliwy Piątek troche za szybko skreślony.On żyje z podań a w tamtym okresie bardzo mało ich dostawał.
1
@messi564 Jakoś optymistycznie patrze na lige portugalską po transferze Bruno :D
3
@Comentateiro W United są pewni że Mason to przyszłość i im więcej minut tym lepiej dla niego.W Barcelonie chyba jeszcze nie ma aż takiego parcia na Ansu.
0
@messi564 No to chyba że by grał na tym defensywnym za Maticia.
0
@Chwytliwy Oby bo mimo że lubie Thiago to chyba nie ma co tam przestawiać środka pola.
2
Mason Greenwood strzelił tyle samo bramek w Premier League co wszyscy nastolatkowie w lidze razem.
1
@BarcaInfo Hmm musiałby wtedy Pogba grać na defensywnym.Co odrazu by spowodowało że praktycznie nie brałby udziału w ofensywnie.Do bani pomysł.
5
@Chwytliwy Jestem ciekawy co Arthur pokaże w Juve. Może styl mistrza Włoch mu bardziej podpasuje.
5
Victor Oladipo rezygnuje z obecnego sezonu NBA. Bardzo dobra decyzja. Oladipo jest po zerwanym mięśniu czworoglowym przez który musiał rok pauzowac. Zaraz startuje liga po przerwie. Będzie natłok meczy i lepiej jeśli odpuści i przygotuję się do nowego sezonu.
0
@Chwytliwy Dlatego nie ma co odrazu skreślac zawodnika.Myslisz że Jovic mógłby pójść w ślady Theo?
2
@Chwytliwy Theo mega gra.
Najlepszy Lo w lidze.
1
@PATRII17 Idealne ma środowisko do swojego grania. Nie wiadomo czy w Barcelonie by sobie poradził.