Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@damianex10 A tak poważne to ładna z niej babka.
0
Następne mecze Leicester to Tottenham,Sheffield, Bournenouth walczące o utrzymanie i United. Będzie ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston przekonamy się za 2h :v
0
@Hushovt Widzę go w Arsenalu za tych parodystow.
1
@Triv44 No szczególnie jakby się jakis hat trich trafił.
0
@mekston Cristiano traci 9 bramek i ma 8 meczy. Może być ciężko.
1
@Chwytliwy Nie kibicuje żadnej drużynie ale liczę na dobry meczyk.
1
@Hiacynk Plotki też były o Sancho.
0
@Homeopata8989 Też prawda. Pewnie był to trochę lepiej wyglądało.
0
Lazio to solidna ekipka ale jeszcze nie na mistrza.
7
@Chakalaka Jak widzę tego typa to mnie skręca.
1
@Chwytliwy Miał bardzo zła serię. W zasadzie bo znakomitym początku to było później tylko gorzej.
31
Krzysiek Bosak nie jest idealny i jak każdy ma wady ale podoba mi się jego merytoryka.
0
@Kompletny Dzięki że przypomniales bo bym zapomniał
0
@barcowy1899 Alba na ławkę?
1
@Triv44 Chyba na lepszego trenera nie mógł trafić niż na Lapsa który uwielbia stawiać na młodych.
3
Pulisic i Chelsea 2:0.
0
@Mario96w No United ma terminarz marzeń.Tylko Lester na końcu z trudniejszych.
2
@Danny Gaucho Ładny wynik Zubiego.
0
@Mario96w Najgorszy to jest własnie terminarz.Tam nie ma łatwych meczy.
3
@Chwytliwy Typuje że Chelsea i United będą w 4 a Lisy wypadna :C
9
@NeroTFP Co mam ci powiedzieć.Lepiej nic nie mówić.
1
Chelsea 1:0 Boski Żiru
1
@Hushovt Lotr to jeden wielki klimat ;d
1
@Coutinho007 No jego troche dusi styl Barcelony.Nie może zawsze wykorzystać swoich atutów czyli pieklna szybkosc i dobry drybling na dużej przestrzeni.
0
@Coutinho007 A najchętniej to bym go zobaczył na prawym skrzydle w Chelsea za Williana :d
0
@Coutinho007 Wilki z całym szacunkiem ale chyba za słaby mimo wszystko klub dla Dembele.
1
@Coutinho007 Ja bym go widział w Arsenalu/United/Chelsea na skrzydełku.
1
@Coutinho007 Mógłby robić niezły wiatr.On srednio pasuje do klepki itd.