8

Vital potwierdził że każdy z naszych kadrowiczów dostanie tyle samo czasu podczas sparingów z Niemcami.Niby towarzyskie a już się nie mogę doczekać by zobaczyć naszych gigantów siatkówki.

15

@Hiacynk Lusito przeszedł sam siebie w 2k16.

2

@szymonekk Bardzo proste.Trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.

7

@dawidz4 Nie krzycz Dawid.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Do Milanu? @Chwytliwy

1

@masq Kiedyś to musiało się stać.

2

@damianex10 Lub po prostu trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.

1

Narzekacie na Suareza ale gdyby nie on to byłby remis u siebie ze spadkowiczem :v

1

@Hushovt Za rok

0

Vidal akurat by godnie pożegnać panów z Espanyolu.

3

Sergi co wypatrzyl Messiego. Bardzo fajnie.

0

To jest idealna pozycja dla Griziego. Taka 10/9.5

1

Każdy młody zawsze musi dostać głupie czerwo. Dobrze ze Ansu dostał w takim meczu.

0

@Virusk3 w sierpniu

2

@Hiacynk Nie no grał padake do tego momentu xD

1

Brawo dla sędziego. Jak się nazywa?

0

Za takie coś czerwo z miejsca. Sędziowie dramat.

3

Iniesta to by dziś pokrecil tymi pionkami z Espanyolu. Nie wiedziałem że jego brak będzie aż tak widoczny.

0

Ale Messiego czysto kasuja.

0

Tu by się przydał jakiś wirtuoz co otworzy coś a tak to będą klepac do 5 rano.

0

@Coutinho007 I przydałby się ktoś kto potrafi zaje z dystansu.

3

Gdy rywal ma 10 w bramce musisz mieć wybitna druga linie. Ktoś to musi rozruszac. Jakiś błysk geniuszu. Także Leo.. Czekamy.

1

@clyde w sierpniu

5

@VamosRakieta ja również sobie odpuściłem :D

2

Lista zawodników którzy nie zagrają w Orlando się powiększa. Tym razem odmówili gry Bradley Beal i Dinwiddie.

0

@Bamboleo Oki dzięki

0

Kubica ma szansę jeździć w Ferrari? Ktoś bardziej zorientowany wie coś o tym czy tylko plotki jakieś?

2

Wilki chyba odpadają z walki o LM. Szkoda.

3

@Ansufati123 Możesz coś więcej napisać o tej mafi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?