Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Vital potwierdził że każdy z naszych kadrowiczów dostanie tyle samo czasu podczas sparingów z Niemcami.Niby towarzyskie a już się nie mogę doczekać by zobaczyć naszych gigantów siatkówki.
15
@Hiacynk Lusito przeszedł sam siebie w 2k16.
2
@szymonekk Bardzo proste.Trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.
7
@dawidz4 Nie krzycz Dawid.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Do Milanu? @Chwytliwy
1
@masq Kiedyś to musiało się stać.
2
@damianex10 Lub po prostu trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.
1
Narzekacie na Suareza ale gdyby nie on to byłby remis u siebie ze spadkowiczem :v
1
@Hushovt Za rok
0
Vidal akurat by godnie pożegnać panów z Espanyolu.
3
Sergi co wypatrzyl Messiego. Bardzo fajnie.
0
To jest idealna pozycja dla Griziego. Taka 10/9.5
1
Każdy młody zawsze musi dostać głupie czerwo. Dobrze ze Ansu dostał w takim meczu.
0
@Virusk3 w sierpniu
2
@Hiacynk Nie no grał padake do tego momentu xD
1
Brawo dla sędziego. Jak się nazywa?
0
Za takie coś czerwo z miejsca. Sędziowie dramat.
3
Iniesta to by dziś pokrecil tymi pionkami z Espanyolu. Nie wiedziałem że jego brak będzie aż tak widoczny.
0
Ale Messiego czysto kasuja.
0
Tu by się przydał jakiś wirtuoz co otworzy coś a tak to będą klepac do 5 rano.
0
@Coutinho007 I przydałby się ktoś kto potrafi zaje z dystansu.
3
Gdy rywal ma 10 w bramce musisz mieć wybitna druga linie. Ktoś to musi rozruszac. Jakiś błysk geniuszu. Także Leo.. Czekamy.
1
@clyde w sierpniu
5
@VamosRakieta ja również sobie odpuściłem :D
2
Lista zawodników którzy nie zagrają w Orlando się powiększa. Tym razem odmówili gry Bradley Beal i Dinwiddie.
0
@Bamboleo Oki dzięki
0
Kubica ma szansę jeździć w Ferrari? Ktoś bardziej zorientowany wie coś o tym czy tylko plotki jakieś?
2
Wilki chyba odpadają z walki o LM. Szkoda.
3
@Ansufati123 Możesz coś więcej napisać o tej mafi?